Vsugerované příznaky těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 17:08
Vsugerované příznaky těhotenství?

Asi nevím jestli jsem se zbláznila nebo co, ale dostala jsem menstruaci na čas a mam negativní test ale přesto mam snad všechny příznaky těhotenství… nevolnost, zvracení, bolest v podbřišku, nadýmání a mnohem víc, jenže teď se mi tyden po té menstruaci dostavil bílý výtok, nikdy jsem ho neměla… mohla bych si vsugerovat těhotenství včetně bílého výtoku?

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9892 příspěvků 27.05.19 17:32

Nevolnost, zvracení, bolest v podbřišku, nadýmání … střevní potíže? bílý výtok bývá normálně v průběhu cyklu. jestli máš test negativní, těhotná nejsi.

Uživatel je onlineVeronika5507
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 27.05.19 17:41
@Anonymní píše:
Asi nevím jestli jsem se zbláznila nebo co, ale dostala jsem menstruaci na čas a mam negativní test ale přesto mam snad všechny příznaky těhotenství… nevolnost, zvracení, bolest v podbřišku, nadýmání a mnohem víc, jenže teď se mi tyden po té menstruaci dostavil bílý výtok, nikdy jsem ho neměla… mohla bych si vsugerovat těhotenství včetně bílého výtoku?

Bohuzel daji, nikdy mi nic nebylo, jen pred ms me tak den pobolival podbrisek. Jakmile jsme se zacali snazit, mela jsem vsechny priznaky sveta. Zavrate, zaludek na vode a podobne.. A kdyz jeste k tomu projizdis dizkuze jinych, je to v haji.. bohuzel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 19:24

Mám to podobně, bolí mě prsa, mám pocit, že divně vnímám chutě, cítím podbřišek, vidím ducha čárky na testu, který tam ale vůbec není :(… Asi je to časté, si ty příznaky vsugerovat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 19:49
@Anonymní píše:
Mám to podobně, bolí mě prsa, mám pocit, že divně vnímám chutě, cítím podbřišek, vidím ducha čárky na testu, který tam ale vůbec není :(… Asi je to časté, si ty příznaky vsugerovat…

no jo ale bílý výtok? nechápu nikdy jsem ho neměla

karkarka
Závislačka 3777 příspěvků 27.05.19 20:06

Jo, vsugerovala sis to.

Váš příspěvek
Reklama