Vulvodynie - léčba, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stick
Stálice 63 příspěvků 09.09.19 15:53
Vulvodynie - léčba, zkušenosti

Zdravím všechny. Vím, že podobné téma tu je, nicméně vždy jen v rámci jiné diskuze. Ráda bych to otevřela více pro nás všechny, které mají tyto potíže :hug: Budu ráda, když si nasdílíme své zkušenosti, co nám pomáhá a co nás trápí, kdo přišel s jakým typem léčby a co se osvědčilo…
Mně je 33, mám dlouholetého partnera, děti nemám. Všechno to začalo sérií zánětů močových cest, potom řadou pilulek na vaginální prostředí, párkrát kvasinky. Aktuálně jsem čistá co se všech možných infekcí týče, trápí mě,,jen" pálení, řezání pochvy, stydkých pysků a s tím spojený diskomfort. Vnitřní pysky mám začervenalé a oteklé. Sex jsem neměla skoro rok, po prvním zásunu to bolí jako čert, bolí mě sedět, chodit, nesnesu cokoliv upnutého, takže džíny jsou u mě už víc jako rok tabu.
Všem děkuji a myslím na vás, je to hrozná nemoc a jsem z toho tak fyzicky i psychicky vyčerpaná, že už nevím, jak dál.

Reakce:
pannda
Kelišová 7152 příspěvků 39 inzerátů 09.09.19 18:07

Zkoušela jsi pravidelné sedací koupele?

Stick
Stálice 63 příspěvků 10.09.19 14:58

Ne…, prozradíš více? děkuji

Kačulka7
Povídálka 46 příspěvků 14.09.19 22:41

Mám něco podobného jako ty. Dříve časté záněty močových cest, poté gynekologické potíže..ale od těch jsem měla už klid. Tedy, až do minulého měsíce :nevim: Řezání pochvy mi začalo společně s menstruací, a ještě trvalo týden po menstruaci. Potom už zase všechno dobré, tak jsem si říkala, že to bylo kvůli vyšetření na gynekologii.
No nebylo. Tento měsíc to začalo prozměnu týden před ms, trvá to a já čekám jak na tom zase budu až mi skončí. :(
Už nevím co s tím, mám ohledně toho strach, že pálení nepřejde, že budu muset omezit sexik a to bych zrovna 2× kvůli partnerovi nerada :,( Vulvodynie to nejspíš nebude, protože mi nic mezi koncem a očekávaným příchodem menstruace nebylo, sex bezbolestný. Jen to pálení pochvy. :zed:

Stick
Stálice 63 příspěvků 16.09.19 09:05

Tak to máte štěstí, mně to sex nebo jakékoliv dráždění zhoršuje, vlastně samotný styk ani není možný :zed:

Váš příspěvek
Reklama