Falešná sleva v e-shopu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
caramba
Kecalka 108 příspěvků 25.03.19 12:37
"výhodná koupě"

Ahoj, zajímalo by mě, co si myslíte o podobných akcích. V jednom nejmenovaném e-shopu (je celkem známý, mají i kamenné prodejny po celé republice) jsem si vybrala myčku. Avizovali akci na dneční noc -10% na malé i velké spotřebiče. OK, řekla jsem si, že toho využiju a myčku teda objednám po začátku akce. Jaké bylo moje překvapení, když byla najednou myčka o cca 1200,– Kč dražší! Po slevě tedy vycházela ne o cca 1500,– levněji, ale pouze o 300,–. Dnes, po skončení akce už je samozřejmě zase za tu původní nižší cenu. :zed: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3295 příspěvků 25.03.19 12:39

Uplně normální praktiky. „nechci slevu zadarmo“
Tím neříkám, že je to správné, bohužel jen běžné :-(

Monchichik
Echt Kelišová 8286 příspěvků 25.03.19 12:39

@caramba myslím si, že tohle je celkem běžná praxe, oblbujou lidi slevami, které ve skutečnosti žádné slevy nejsou, protože před akcí zboží zdraží a sleva je nakonec minimální…

Tableta
Závislačka 4841 příspěvků 25.03.19 12:39

Jo, to je normální u většiny obchodů, hlavně to takhle dělají na black friday.

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 25.03.19 12:39

Řekla bych, že je to klasik.a :nevim:

Janli
Echt Kelišová 8462 příspěvků 25.03.19 12:43

Byla bych mrcha a napsala jim, že mám vše zdokumentováno a pokud nedostanu skutečně slevu, kterou avizovali, oznámím vše ČOI, protože to je klamání zákazníka jako prase!

Tattiana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 12:44

@caramba naprosto normální „prodejní trik“ :lol:

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 25.03.19 12:45
@Janli píše:
Byla bych mrcha a napsala jim, že mám vše zdokumentováno a pokud nedostanu skutečně slevu, kterou avizovali, oznámím vše ČOI, protože to je klamání zákazníka jako prase!

Však slevu 10% dostala, jen holt z jiné částky, na tohle je dle mě ČOI krátká, to už by tu XX e-shopů a i normálních kamenných obchodů nefungovalo.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9402 příspěvků 25.03.19 12:45
@caramba píše:
Ahoj, zajímalo by mě, co si myslíte o podobných akcích. V jednom nejmenovaném e-shopu (je celkem známý, mají i kamenné prodejny po celé republice) jsem si vybrala myčku. Avizovali akci na dneční noc -10% na malé i velké spotřebiče. OK, řekla jsem si, že toho využiju a myčku teda objednám po začátku akce. Jaké bylo moje překvapení, když byla najednou myčka o cca 1200,– Kč dražší! Po slevě tedy vycházela ne o cca 1500,– levněji, ale pouze o 300,–. Dnes, po skončení akce už je samozřejmě zase za tu původní nižší cenu. :zed: :zed:

Ahoj,

tak to je vždycky, uplně normální „akce“ :lol: Také když si něco sleduju, tak se pak nestačím divit.

Tichošlápek
Extra třída :D 14259 příspěvků 25.03.19 12:45

Normální možná ano, nicméně je to na nahlášení na Čoiku. Což bych i udělala ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 14259 příspěvků 25.03.19 12:46

@Paola21 není, nedávno se to řešilo s nějakou akcí v supermarketu, jedna se o klamání zákazníka pokud dojde k umělému navýšení ceny cíleně v rámci akce.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9402 příspěvků 25.03.19 12:47

Já si ted třeba dělala wish list v knihkupectví. Pak měli -20% na všechny knihy + pošta zdarma a hle z 320korun najednou kniha stála 400korun :lol:

caramba
Kecalka 108 příspěvků 25.03.19 12:47

Taky se tomu kolikrát směju, jak na black friday nějaký eshop avizuje super cenu. Pak dá člověk výrobek do srovnávače a vyskočímu dalších 5 obchodů se stejnou cenou. Kdysi při škole jsem prodávala v obchodě s oblečením a tam teda když byla ohlášená sleva, tak šly ceny vždycky jenom dolů. Časy se mění… :poblion:

Tattiana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 12:49
@Tichošlápek píše:
@Paola21 není, nedávno se to řešilo s nějakou akcí v supermarketu, jedna se o klamání zákazníka pokud dojde k umělému navýšení ceny cíleně v rámci akce.

Já mám pocit, že se to běžně děje před zařazením zboží „do akce“ :nevim:

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 25.03.19 12:50
@Tichošlápek píše:
@Paola21 není, nedávno se to řešilo s nějakou akcí v supermarketu, jedna se o klamání zákazníka pokud dojde k umělému navýšení ceny cíleně v rámci akce.

Aha, no pak klame zákazníka tak 95 % obchodů. Smutné no.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama