Výjezdy s kočárkem :-)

  • Otevřená skupina

Pro všechny maminky z Berouna a okolí. :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
90
9.9.16 14:01

Ahoj, po a út můžeme určitě… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
106
11.9.16 13:08

Ahoj, my můžeme v úterý :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
141
11.9.16 19:01

Úterý bychom taky měly mít volné :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
106
12.9.16 15:26

Tak jak to s vámi vypadá, můžeme se zítřkem počítat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
141
12.9.16 16:36

My muzem, v kolik a kam pujdem? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
90
13.9.16 07:14

My taky, viděla bych to na třetí hodinu, ale abych pravdu řekla nevim kde… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
106
13.9.16 07:15

Pardon, já byla včera hotová a zapomněla jsem napsat. Můžeme být kolem třetí v Berouně. A co jít k medvědům? Je tam stín, hřiště…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
90
13.9.16 07:29

Ani se Ti nedivim :). Taky mě nic jiného nenapadá než hora a je pravda, že tam bude stín. Tak se sejdeme v Berouně a pak tam, nebo rovnou nahoře. Nám je to jedno :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
106
13.9.16 07:36

Nám je to taky jedno, jen prosím, až sebou vyčerpáním z toho výstupu plácnu do pískoviště, koukněte mi někdo na děti, aby nezdrhly :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
90
13.9.16 07:58

Pokud tam neskončím taky, ráda je pohlídám :lol:. Tak tedy kolem třetí na náměstí a výstup nahoru. Uvidíme, kdo se ještě přidá :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Elenentka
13.9.16 08:08

Ahoj holky, ráda bych se konečně taky přidala, ale dopo jsem pryč a nevím kdy se vrátíme :( kdyžtak bych přišla za váma rovnou k medvědům… pokud tedy jako první neleknu vedrem :lol:

  • Citovat
  • Upravit
141
13.9.16 08:48

Menda je dobry napad, asi jediny ukryt pred vedrem :-) Snad aspon jedna z nas nelekne, aby se deti nemusely hlidat samy mezi sebou :-D Budem kolem treti na namesti :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
141
13.9.16 19:38

@Klarista, @Margge, @Míša117, @sjuzi88 Nepřípojíte se k nám někdy? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
141
8.10.16 19:57

Nevyrazíme zas někam? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
106
10.10.16 13:43

Já a krakeňata budeme rádi :-) Teď budeme mít tátu pár dní pryč, tak je musím řádně unavit :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny