Výjezdy s kočárkem :-)
- Otevřená skupina
Pro všechny maminky z Berouna a okolí. :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
My taky, viděla bych to na třetí hodinu, ale abych pravdu řekla nevim kde… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pardon, já byla včera hotová a zapomněla jsem napsat. Můžeme být kolem třetí v Berouně. A co jít k medvědům? Je tam stín, hřiště…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ani se Ti nedivim
. Taky mě nic jiného nenapadá než hora a je pravda, že tam bude stín. Tak se sejdeme v Berouně a pak tam, nebo rovnou nahoře. Nám je to jedno ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nám je to taky jedno, jen prosím, až sebou vyčerpáním z toho výstupu plácnu do pískoviště, koukněte mi někdo na děti, aby nezdrhly ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pokud tam neskončím taky, ráda je pohlídám
. Tak tedy kolem třetí na náměstí a výstup nahoru. Uvidíme, kdo se ještě přidá ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj holky, ráda bych se konečně taky přidala, ale dopo jsem pryč a nevím kdy se vrátíme
kdyžtak bych přišla za váma rovnou k medvědům… pokud tedy jako první neleknu vedrem ![]()
- Citovat
- Upravit
Menda je dobry napad, asi jediny ukryt pred vedrem
Snad aspon jedna z nas nelekne, aby se deti nemusely hlidat samy mezi sebou
Budem kolem treti na namesti ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já a krakeňata budeme rádi
Teď budeme mít tátu pár dní pryč, tak je musím řádně unavit ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Návštěvy uživatelů
- Marketa9191 , 17.1.26 21:46
- Doubee30 , 9.8.25 14:40
- Kateřina 49 , 12.11.23 08:13
- katkavaska , 14.2.23 12:47
- Kalousová , 1.5.22 22:46
- Freija , 27.4.22 00:06
- haslerka12 , 20.8.21 09:10
- Carroli , 24.1.21 23:04
- markusek , 28.11.20 21:53
- JezinkaBezinka , 18.9.20 21:43
- TEETKA , 14.1.20 20:06
- KaaCa03 , 17.11.19 19:43
- Monika Kovacsová , 15.10.19 11:45
- Allisi.M , 9.5.19 14:20
- vonlenca , 9.5.19 14:04
Moderátor skupiny
Nové diskuze
Julie - jak jste spokojené se svým jménem?
- 22.6.26 21:01
- MikejlaW
- 52
Proč ženy zamilují i po letech do svých...
- 22.6.26 20:58
- inzenyrka85
- 6
Klidový tep
- 22.6.26 21:03
- mroe
- 40
Ztracená kartička pojišťovny a dovolená
- 22.6.26 20:37
- LilyJane
- 24
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 22.6.26 21:02
- Midaku
- 82
Špatné HCG?
- 22.6.26 16:41
- Anonymní
- 8
Citlivý penis u dětí
- 22.6.26 20:34
- Anikaa02
- 13
Cipralex po navýšení nezabírá – radu, prosím
- 22.6.26 14:10
- Kata120
- 3
Mám chuť si psát s mužem
- 22.6.26 11:35
- Aamandaa1984
- 113
Studium medicíny a život obecně
- 22.6.26 19:36
- Anonymní
- 26
Nové příspěvky
Klidový tep
- 22.6.26 21:08
- pikola
- 41
Ztracená kartička pojišťovny a dovolená
- 22.6.26 21:07
- Anonymní
- 25
Přijímačky na osmiletá gymnázia 2026
- 22.6.26 21:07
- zuzu224
- 2674
Uklízečka ve školce
- 22.6.26 21:04
- JancaS84
- 84
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 22.6.26 21:02
- Midaku
- 82
Julie - jak jste spokojené se svým jménem?
- 22.6.26 21:01
- MikejlaW
- 52
Chci odejít od rodičů, ale oni to berou...
- 22.6.26 21:01
- stinga
- 142
Milenky sem nová diskuze
- 22.6.26 21:00
- sirikit
- 113440
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 22.6.26 20:59
- stinga
- 256
Proč ženy zamilují i po letech do svých...
- 22.6.26 20:58
- inzenyrka85
- 6