Vylezlý zadeček při kakání

Anonymní
16.7.19 11:44

vylezlí zadeček při kakaní

Dobrý den, prosím o radu, jestli s tím má někdo zkušenosti. Dceři cca 3 roky při kakaní vylézá něco ze zadečku :nevim: :nevim: a stolici má trošku hlenitou. Jestli s tím má někdo zkušenosti tak prosím o radu. Jestli s tím mám jít hned k doktorovi, nebo mám vyčkat, ře se to spaví samo. Nic jiného ji netrápí, žádna bolest bříška. nic. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2014
16.7.19 11:50

Ježiši… s takovými věcmi fakt na emimino?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6582
16.7.19 11:51

Spravi samo? Vazne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
16.7.19 11:52

Jisteze k lékaři. Ach jo fakt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.19 11:54
@Kukacka123 píše:
Spravi samo? Vazne? 8o

A co jako? :think: divíš, se, že by se to mohlo spravit samo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10074
16.7.19 11:56
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o radu, jestli s tím má někdo zkušenosti. Dceři cca 3 roky při kakaní vylézá něco ze zadečku :nevim: :nevim: a stolici má trošku hlenitou. Jestli s tím má někdo zkušenosti tak prosím o radu. Jestli s tím mám jít hned k doktorovi, nebo mám vyčkat, ře se to spaví samo. Nic jiného ji netrápí, žádna bolest bříška. nic. Děkuji

Určitě to ukažte dětskému lékaři. Pravděpodobně se bude jednat o vyhřezlý konečník, což zas není tak úplně neobvyklé u batolat. I tady jsou diskuse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.19 12:01

Děkuji za radu :) :)

• Citovat
  • Nahlásit
3065
16.7.19 12:03

Taky si myslim ze jde o vyhrezly konecnik. Resila jsem to kdysi u fenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6582
16.7.19 14:26
@Paní Harringtonová píše:
A co jako? :think: divíš, se, že by se to mohlo spravit samo?
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.19 15:51
@Kukacka123 píše: :lol: :lol: :lol:

Porad jsem te nepochopila, muzes mi to normalne vysvetlit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15142
16.7.19 17:07

Je to prolaps, byli jsme s tim u dr.,nic se stim nedelalo, jen davat bacha, any nebyla zacpa a ze se to pokazde vrati, kdyz tak tomu pomoct. Ono se to opravdu upravi samo, jak dite roste. Je to typick e pro tento vek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6582
16.7.19 20:37
Porad jsem te nepochopila, muzes mi to normalne vysvetlit?

Tak pokud by neco malemu diteti lezlo ze zadecku, tak snad jdu k doktorce a neptam se na emiminu ne? Tomu se divim :lol: Co na tom nechapes? Mas deti? Jestli ano, zas nechapu ja tebe…jako sorry, ale cekat, az se neco samo spravi mi neprijde vhodny :nevim: staci? ;)

Ja zas nechapu, co na tom bylo nepochopitelnyho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32108
16.7.19 20:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o radu, jestli s tím má někdo zkušenosti. Dceři cca 3 roky při kakaní vylézá něco ze zadečku :nevim: :nevim: a stolici má trošku hlenitou. Jestli s tím má někdo zkušenosti tak prosím o radu. Jestli s tím mám jít hned k doktorovi, nebo mám vyčkat, ře se to spaví samo. Nic jiného ji netrápí, žádna bolest bříška. nic. Děkuji

Když nic jiného, oprav si ty úděsnou hrubku a překlepy. To má vážně každá druhá tazatelka IQ tykve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.19 21:32
@Kukacka123 píše:
Tak pokud by neco malemu diteti lezlo ze zadecku, tak snad jdu k doktorce a neptam se na emiminu ne? Tomu se divim :lol: Co na tom nechapes? Mas deti? Jestli ano, zas nechapu ja tebe…jako sorry, ale cekat, az se neco samo spravi mi neprijde vhodny :nevim: staci? ;)Ja zas nechapu, co na tom bylo nepochopitelnyho :lol:
@Kukacka123 píše:
Tak pokud by neco malemu diteti lezlo ze zadecku, tak snad jdu k doktorce a neptam se na emiminu ne? Tomu se divim :lol: Co na tom nechapes? Mas deti? Jestli ano, zas nechapu ja tebe…jako sorry, ale cekat, az se neco samo spravi mi neprijde vhodny :nevim: staci? ;)Ja zas nechapu, co na tom bylo nepochopitelnyho :lol:

Tvoje reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6582
16.7.19 21:36
Tvoje reakce.

A co je na ni spatne? 8o no ale kdyz myslis… ;) :P A koukam, ze ty jsi hodne poradila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama