Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@sandrik píše:
hlavně si myslím, že bychom si to vůbec nedovolily!
Já myslím, že každý si ke svým rodičům (v takovém věku nemluvím o malých dětech) dovolí jen to co ví, že si dovolit může. Zřejmě je u nich na denním pořádku ještě větší cirkus, myslím, že před kamerama se každý trochu krotí, takže asi tak.. Tak jak jí táta dovolí aby se mohla chovat, tak se holka chová.. kdyby věděla, že jí jedna přiletí, v životě by si to nedovolila..
Jako když ten chlap neměl 6 let práci, tak proč si s ním pořizovala dítě. Případně proč ona nešla do práce a na rodičáku by byl chlap. Hned by měli víc peněz. A zařídit kuchyň, tak aby se tam dalo pořádně vařit, není zas tak drahý
Ale seděl tam jak trubka. Dostat facku před kamerou, tak mám snad nějakou hrdost a bránila bych se. Asi se bál, že by doma mohl dostat další.
@Scorpio15 píše: ..možná brečel,ne dojetím z práce,ale od hrůzy,jak se mu tam nechce
@Reinka píše:
Já mu pořád říkám, ať se kouká se mnou…nééé, na to on se koukat nebude…a pak neví, co má doma za poklad![]()
Spíše bych řekla, že se ani jednomu nechtělo do práce ![]()
@lucenka píše:
Jako když ten chlap neměl 6 let práci, tak proč si s ním pořizovala dítě. Případně proč ona nešla do práce a na rodičáku by byl chlap. Hned by měli víc peněz. A zařídit kuchyň, tak aby se tam dalo pořádně vařit, není zas tak drahýAle seděl tam jak trubka. Dostat facku před kamerou, tak mám snad nějakou hrdost a bránila bych se. Asi se bál, že by doma mohl dostat další.
Lucenko vždyť ona říkala, že on nechce aby šla do práce, protože podle něj : „by šla jebat s jinýma“
tak to řekla nakonci mezi osmi očima..
Zas na druhou stranu pokud ho 6 let buzeruje, shazuje… Tak se ani nedivím, že se mu nikam nechtělo…
Zvlášť do chlapskýho kolektivu…
![]()
@Kallkapa píše:
Jako já říkám upřímně, že já bych z takovou leklou rybou být nemohla..určitě bych ho nemlátila a nelezla do výměny manželek, prostě bych s takovým člověkem být nemohla. Na nic ani nereaguje, když má donést nákup tak je chudinka celý ztrhaný protože ho musel nést přes celé městoa další podobné perly
. Já myslím, že jí prostě už totálně prdly nervy po 6 letech tohoto - což mimochodem není divu. Spíš se jí divím, že to řešila výměnou a né odchodem..
JJ bylo to drsný. Taky si myslím, že z ní šlo všechno nahromaděné za těch šest let.
Což z ní ale nedělá menší fůrii, než je.
@Kallkapa píše:
Lucenko vždyť ona říkala, že on nechce aby šla do práce, protože podle něj : „by šla jebat s jinýma“tak to řekla nakonci mezi osmi očima..
no a taky říkala, že na něj přece neječí,… A najednou mu vrazí i facku?
Něco se mi na tom nezdá… ![]()
@Kallkapa píše:..to bych chtěla vidět toho,kdo by ji chtěl „jebat“-vždyt ji chyběly přední zuby a ostatní měla zkažený
Lucenko vždyť ona říkala, že on nechce aby šla do práce, protože podle něj : „by šla jebat s jinýma“tak to řekla nakonci mezi osmi očima..
Mně totiž pořád přijde, že se řeší domácí násilí, běda jak chlap vztáhne ruku na ženskou… Ale když ženská natáhne chlapovi, je ona ta chuděra, ve které se to střádalo, i když má o x kilo víc, jak ten chlap.
Zajímaly by mě reakce, kdyby natáhl on jí ![]()
@CokeLady píše:
Tak už na to čučim na voyo.cz… zatím jsme na začátku, ale ta dcera Vendula 19 let vypadá spíš jak trošku vypapanej syn Vendelín 12 let![]()
![]()
Tak to je přesné ![]()
Nechápu, že se ani neupraví, když mají být v televizi. On tam sedí v trenkách. A už vůbec nechápu, že se nevyjadřují trochu kultivovaně.