Vyplatí se kupovat již používané plenky?

98
15.4.12 21:26

Vyplati se kupovat jiz pouzivane plenky?

Ahoj latkarky, chtela jsem se zeptat, jake mate zkusenosti s plenkama z druhe ruky? Vyplati se to, nebo je lepsi investovat do novych? Ja jsem dnes padla na inzerat na pouzite bambusove vkladacky Tots Bots, jedna vysla na 15 kc, tak jsem je objednala a jsem zvedava…Kupujete taky pouzite plinky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101950
15.4.12 21:35

Jojo, kupuju, jestli se to vyplatí, to nevím :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1005
15.4.12 21:39

občaas jsem koupila ale potom jak mi i ty moje docela zhrubly tak se do toho moc nevrhám ale tomu asi nezabráníš.-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.4.12 21:42

Me prave zajima, jestli to ma cenu vzhledem k zivotnosti te plinky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101950
15.4.12 21:43

Těžko říct, já jsem se svými nákupy použitých spokojená, vypadá, že moje 2 dítka zvládnou a víc jich neplánuju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.4.12 21:47
@j.a.n.i1 píše:
Těžko říct, já jsem se svými nákupy použitých spokojená, vypadá, že moje 2 dítka zvládnou a víc jich neplánuju.

tak to je super :palec: a jake jsi kupovala pouzivane?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5579
15.4.12 21:54

Koupila jsem nějaké popolini kalhotkové po 1 dítku a jeví se mi zatím v pohodě (momentálně je občas má nejmladší na noc, uvidím jak zvládnou větší zátěž s novorozencem) a pak Anavy(taky po 1 dítku) a tam rozhodně investice nelituju, ty ještě určitě nějaké přibudou :mrgreen: Zhrubne asi všechno, ale zase jsou krásně savé jak jsou stokrát oprané.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1005
15.4.12 21:54

to urco má,my máme tvrdou vodu takže když sundavám ze sušáku tak žmoulám a zjistila jsem že to jediný co pomůže:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101950
15.4.12 22:03

@syslikovka Jednak vkládačky, pak anavy a pak svrchňáky, ty snad všechny, jak vlňáky (anavy), fleece(fleece) i PUL(bum genius).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.4.12 22:04
@doriang píše:
Koupila jsem nějaké popolini kalhotkové po 1 dítku a jeví se mi zatím v pohodě (momentálně je občas má nejmladší na noc, uvidím jak zvládnou větší zátěž s novorozencem) a pak Anavy(taky po 1 dítku) a tam rozhodně investice nelituju, ty ještě určitě nějaké přibudou :mrgreen: Zhrubne asi všechno, ale zase jsou krásně savé jak jsou stokrát oprané.

Anavy taky zvazuju, nebo Grovia AIO, ale casem, mimco se ma narodit za 2 mesice a me chytla latkova manie, tak doufam, ze nam budou latkovky vyhovovat :think: Zatim jsem nakoupila vic druhu plenek, abychom ozkouseli, co bude pro nas to prave orechove a to pak budem dokupovat :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.4.12 22:07
@j.a.n.i1 píše:
@syslikovka Jednak vkládačky, pak anavy a pak svrchňáky, ty snad všechny, jak vlňáky (anavy), fleece(fleece) i PUL(bum genius).

Tak to jsem netusila, ze Anavy muzou byt vlnaky, ja kdyz slysim Anavy, vybavim si jen takovou tu plinecku s peknym designem vse v jednom.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23847
15.4.12 22:07

Jj koupila jsem bambusové vkládačky, kalhotovky, nějaké pul svrchňáky vše perfekt a za hubičku. Mám spíš pocit, že se nevyplatí kupovat nové :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.4.12 22:08
@antche píše:
to urco má,my máme tvrdou vodu takže když sundavám ze sušáku tak žmoulám a zjistila jsem že to jediný co pomůže:-)

taky mame tvrdou vodu :think: a cim peres? Ja zatim pouzivam Batole od Qualt a chci zkusit mydlovy sliz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.4.12 22:10
@Gina108 píše:
Jj koupila jsem bambusové vkládačky, kalhotovky, nějaké pul svrchňáky vše perfekt a za hubičku. Mám spíš pocit, že se nevyplatí kupovat nové :mrgreen:

tak to je super :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1005
15.4.12 22:11

@syslikovka používám mýdlový sliz a ocet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pro látkování a látkové pleny

Ikona - Miloslava Ščerbová

Miloslava Ščerbová