Vyrazka u 14 mesicni muze byt ekzem?

29.7.22 08:44

vyrazka u 14 mesicni muze byt ekzem?

Mala ma 14 mesicu a ma na nozicce tuto vyrazku. myslite ze je to ekzem? nebo alergie? doktor mi dal locoid. mela to predtim na nozicce z druhe strany ( to zmizlo po uzivame locoid ale ted to ma na jinem miste. nikde jinde to nema. predchozi vyrazka mela stejny kruhovity tvar. svedi ji to protoze si to skrabe. snazim se promastovat ale nelepsi se to. ma nekdo zkusenost?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6594
29.7.22 09:33

To jsou fakt nutný 3 diskuze kvůli vyrážce???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.22 11:49

@Salorka neslo mi to pubodne postovat pod alergie tak ksem to dala pod tuto kategorii

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek