Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Mala ma 14 mesicu a ma na nozicce tuto vyrazku. myslite ze je to ekzem? nebo alergie? doktor mi dal locoid. mela to predtim na nozicce z druhe strany ( to zmizlo po uzivame locoid ale ted to ma na jinem miste. nikde jinde to nema. predchozi vyrazka mela stejny kruhovity tvar. svedi ji to protoze si to skrabe. snazim se promastovat ale nelepsi se to. ma nekdo zkusenost?
@Salorka neslo mi to pubodne postovat pod alergie tak ksem to dala pod tuto kategorii