Vyrážka v podpaží po holení

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 10.01.17 20:15
Vyrážka v podpazi po holeni

Maminky dnes rano jsem objevila v podpazi vyrazku. Vcera vecer jsem se holila. Myslite ze to muze byt z toho nebo mam raději jít na kožní at neohrozil malou. Foto příkladam. Dekuji za rady.

Reakce:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 10.01.17 21:54

No vypadá to jak opruzenina, mazat mazat mazat, snažit se aby tohle prostředí nebylo propocené, mokré.. užasný je na tohle menalind, drahý, ale sakra učinný používá se v nemocnicích, pro ležící pacienty a fakt je thodně dobrý tak zkusit to, nebo jen krémy :)

dyňa
Kecalka 270 příspěvků 10.01.17 22:33

Taky to jednou za cas mivam, pali to jak cert.Je to z prejizdeni ostrou ziletkou po kuzi. Nemazat deodorantem, nechat dychat, do rana to bude vyrazne lepsi. 8)

poleta
Nováček 1 příspěvek 17.02.18 23:47

Sloniiik, jak to nakonec dopadlo? Objevilo se mi to také, ale spíš bych řekla, že jde o plíseň.

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 18.02.18 15:35

@poleta
Měla jsem to jen podrážděne asi z toho holení. Za 2 dny mi to zmizelo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >