Vyrážka v podpaží po holení

50
10.1.17 20:15

Vyrážka v podpazi po holeni

Maminky dnes rano jsem objevila v podpazi vyrazku. Vcera vecer jsem se holila. Myslite ze to muze byt z toho nebo mam raději jít na kožní at neohrozil malou. Foto příkladam. Dekuji za rady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2917
10.1.17 21:54

No vypadá to jak opruzenina, mazat mazat mazat, snažit se aby tohle prostředí nebylo propocené, mokré.. užasný je na tohle menalind, drahý, ale sakra učinný používá se v nemocnicích, pro ležící pacienty a fakt je thodně dobrý tak zkusit to, nebo jen krémy :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
541
10.1.17 22:33

Taky to jednou za cas mivam, pali to jak cert.Je to z prejizdeni ostrou ziletkou po kuzi. Nemazat deodorantem, nechat dychat, do rana to bude vyrazne lepsi. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
17.2.18 23:47

Sloniiik, jak to nakonec dopadlo? Objevilo se mi to také, ale spíš bych řekla, že jde o plíseň.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50
18.2.18 15:35

@poleta
Měla jsem to jen podrážděne asi z toho holení. Za 2 dny mi to zmizelo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek