Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Maminky dnes rano jsem objevila v podpazi vyrazku. Vcera vecer jsem se holila. Myslite ze to muze byt z toho nebo mam raději jít na kožní at neohrozil malou. Foto příkladam. Dekuji za rady.
No vypadá to jak opruzenina, mazat mazat mazat, snažit se aby tohle prostředí nebylo propocené, mokré.. užasný je na tohle menalind, drahý, ale sakra učinný používá se v nemocnicích, pro ležící pacienty a fakt je thodně dobrý tak zkusit to, nebo jen krémy ![]()
Taky to jednou za cas mivam, pali to jak cert.Je to z prejizdeni ostrou ziletkou po kuzi. Nemazat deodorantem, nechat dychat, do rana to bude vyrazne lepsi. ![]()
Sloniiik, jak to nakonec dopadlo? Objevilo se mi to také, ale spíš bych řekla, že jde o plíseň.
@poleta
Měla jsem to jen podrážděne asi z toho holení. Za 2 dny mi to zmizelo.