Vyrážka v podpaží po holení

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sloniiik
Povídálka 49 příspěvků 10.01.17 20:15
Vyrážka v podpazi po holeni

Maminky dnes rano jsem objevila v podpazi vyrazku. Vcera vecer jsem se holila. Myslite ze to muze byt z toho nebo mam raději jít na kožní at neohrozil malou. Foto příkladam. Dekuji za rady.

Reakce:
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 10.01.17 21:54

No vypadá to jak opruzenina, mazat mazat mazat, snažit se aby tohle prostředí nebylo propocené, mokré.. užasný je na tohle menalind, drahý, ale sakra učinný používá se v nemocnicích, pro ležící pacienty a fakt je thodně dobrý tak zkusit to, nebo jen krémy :)

dyňa
Kecalka 294 příspěvků 10.01.17 22:33

Taky to jednou za cas mivam, pali to jak cert.Je to z prejizdeni ostrou ziletkou po kuzi. Nemazat deodorantem, nechat dychat, do rana to bude vyrazne lepsi. 8)

poleta
Nováček 1 příspěvek 17.02.18 23:47

Sloniiik, jak to nakonec dopadlo? Objevilo se mi to také, ale spíš bych řekla, že jde o plíseň.

sloniiik
Povídálka 49 příspěvků 18.02.18 15:35

@poleta
Měla jsem to jen podrážděne asi z toho holení. Za 2 dny mi to zmizelo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >