Vyšetření sluchu v narkóze

2.5.17 17:47

Vyšetření sluchu v narkóze

Je tu někdo kdo byl s dítětem na vyšetření sluchu v narkóze? Mohla bych se prosím informovat jak vyšetření probíhalo? Se synem necelé 4 roky chodíme na foniatrii protože špatně mluví. Trhali mu teď nosní mandli která zapřičinila vpáčené ušní bubínky. Na foniatrii mu dělali vyšetření sluchu se sluchátky na uších, ale nepodařilo se. Syn nevydrží chvilku v klidu. Doma trénujeme, ale vydrží chvilku né požadovaných 20 minut. Doktorka mi řekla, že pokud vyšetření ani za týden neuděláme pošle nás do Ostravy na vyšetření sluchu v narkóze. Projíždím různé diskuze, ale moc jsem k tomu nenašla. Docela se toho bojím a jsem z toho špatná. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21383
2.5.17 17:53

Taky bych nebyla nadšená, aby mi dítě uspali kvůli vyšetření. Nevím tedy, o jaké vyšetření se jedná, ale my jsme s dcerou absolvovali několik speciálních vyšetření sluchu od jejího novorozeneckého věku, kdy určitě nebyla schopná být 20 minut v klidu, přesto tato vyšetření proběhla. Možná bych se na tvém místě zeptala, o jaké vyšetření se přesně jedná a zda ho na nějakém specializovaném pracovišti (např. dětská ORL Motol) nejsou schopni udělat dítěti bez narkózy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
2.5.17 17:56

@Martík79 vyšetření sluchu se sluchátky na uších - to myslíš audio, jak dle pokynů ve sluchátku ukazuje obrázky? Tam jsem byla s dcerou před pár dny, každý ucho minutka. Ukázala obrázky, levý ucho jí musela zesílit, takže to se ještě bude řešit, ale nikdo po ní nechtěl, aby byla 20 minut v klidu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 18:34

Vyšetření kdy mu říkali co ukázat na obrázku už máme za sebou. To zvládl. Tady mu dají sluchátka na uši a pouští mu tam nějaké pípání a on když uslyší má mávnout. Ale vydrží jen chvíli a pak to bojkotuje. To vyšetření v narkóze by se mělo asi jmenovat BERA jak jsem našla na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
2.5.17 18:35
@Martík79 píše:
Vyšetření kdy mu říkali co ukázat na obrázku už máme za sebou. To zvládl. Tady mu dají sluchátka na uši a pouští mu tam nějaké pípání a on když uslyší má mávnout. Ale vydrží jen chvíli a pak to bojkotuje. To vyšetření v narkóze by se mělo asi jmenovat BERA jak jsem našla na netu.

aha, to pípání ji asi ještě čeká :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama