Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Tak jsme se asi rozhodli…Půjdeme do dalšího IVF, kde nám embrya vyšetří a podle toho, jaký bude výsledek si uděláme obrázek i o těchto zamražených…Zdá se mi to jako nejlepší varianta…Ale na další kolečko se teda zrovna 2× netešim ![]()