Vystouplá jizva po šití ruptury

Anonymní
22.4.21 07:58

Vystouplá jizva po šití ruptury

Ahoj holky, jsem 11. Den po porodu, mám dost šití po natržení II. Stupně na hrázi (téměř až ke konečníku) i na malých styd. pyscích. Bolest už je poměrně v pohodě, až na občasne zaboleni o tom téměř nevím. Ale k otázce. Na hrázi mi prijde, že byť jizva nebolí, tak je na pohmat hodně vystouplá, jako taková žížala, ale ještě tak jsou stehy.
Na jedné straně na pysku včera stehy vypadly, ale zůstala tam taky taková vystouplá část, tenká.
Zhojí se to ještě?
Jinak mazala jsem hemagelem a teď střídám dubovou kůru atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4280
22.4.21 08:23

Měla jsem rupturu třetího stupně a jizva se hojila asi dva měsíce. Zkusila bych se nepozorovat, stejně tam nic pěkného nevykoukas :lol: trvá to no… na gynde na kontrole po sestinedeli ti to zkontroluje doktor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
22.4.21 08:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem 11. Den po porodu, mám dost šití po natržení II. Stupně na hrázi (téměř až ke konečníku) i na malých styd. pyscích. Bolest už je poměrně v pohodě, až na občasne zaboleni o tom téměř nevím. Ale k otázce. Na hrázi mi prijde, že byť jizva nebolí, tak je na pohmat hodně vystouplá, jako taková žížala, ale ještě tak jsou stehy.
Na jedné straně na pysku včera stehy vypadly, ale zůstala tam taky taková vystouplá část, tenká.
Zhojí se to ještě?
Jinak mazala jsem hemagelem a teď střídám dubovou kůru atd.

Hrozný, ženy po porodech jsou úplně zdevastované, jak jsi rodila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20147
22.4.21 09:01

Radím nekoukat! Já se koukla až za dva měsíce a to už byla jizva skoro neznatelná. Teď je opravdu ještě brzo, zvlášť, když jsou tam stehy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 09:36
@Janli píše:
Radím nekoukat! Já se koukla až za dva měsíce a to už byla jizva skoro neznatelná. Teď je opravdu ještě brzo, zvlášť, když jsou tam stehy…

Já se koukla, vizuálně jakžtakž, ale když si tam mažu, tak cítím, jak je vystouplá…Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 09:38
@Annabela11 píše:
Hrozný, ženy po porodech jsou úplně zdevastované, jak jsi rodila?

Přirozeně, bez zásáhů, jen na konci už nešlo moc čekat, dcera se narodila přidušená :
(

• Citovat
  • Nahlásit
63691
22.4.21 12:19

Hojí se to, někomu krátce, někomu dlouze. Já měla po 6 nedělí klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu