Vyvolávaný porod tabletou

Napsat příspěvek
Velikost písma:
30556
20.4.13 10:56

@mhlavinka gratuluji :kytka: :kytka: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10568
20.4.13 10:57

Moc gratuluju :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10639
20.4.13 10:58

Pridavam se ke gratulaci :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11863
20.4.13 16:51

@mhlavinka velká gratulace!!! Tak to teda trvalo:-( Ale zas to možná bylo míň bolestivé? Ať jste zdravé a brzy doma :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
352
20.4.13 18:03

:) no, raději bych to rychleji. Ale myslím, že si nemám na co stěžovat :)
Jinak děkuji za gratulace. Jaruška je moc hodná, zatím ani nezaplakala… a spí. Já tu jen sedím a čekám kdy začne tóčo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
20.4.13 21:33

@mhlavinka Moc gratuluji! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
24.4.13 08:41

mhlavinka

Ahoj, ja mám tiež skúsenosť s tabletkou takú, že po jej daní mi okamžite začali kontrakcie, ktoré trvali každých 10 až 30 sekúnd a takto to šlo 3 hodky a potom som už porod ani necítila, ale tie kontrakcie boli najťažšie.

Prajem veľa veľa síl!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
133
28.4.13 19:45

Rano me ceka vyvolavani, kez bych se pridala do klubu vas, co jste to mely po tabletce raz dva za sebou ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
28.4.13 20:02

@Evels Tak držím palce! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
133
28.4.13 20:04

Dekuju.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11863
28.4.13 20:55
@Evels píše:
Rano me ceka vyvolavani, kez bych se pridala do klubu vas, co jste to mely po tabletce raz dva za sebou ;-)

taky moc držím palce!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7907
28.4.13 21:01

@Evels Pokud to budeš mít jako já, tak si to užiješ. zavedena tableta půl hod a slaboučké kontrakce.Za chvíli dali půlku další a za tři čtvrtě hodiny byl venku. :kytka: Tak tfuj tfuj a těš se na to miminečko. Jak já ti závidím :hug: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
133
30.4.13 04:32

Tak byl to zahul, od 9 rano do dvou v noci, ale mame krasnyho zdravyho Frantiska <3
diky za palce, zeny :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11863
30.4.13 09:11

@Evels krásné jméno, velká gratulace :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7907
30.4.13 10:31

@Evels Gratulujem i ke krásnému českému jménu. Kolik měl prdelka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková