Whole 30

2569
12.4.20 15:16

Whole 30

Ahoj všem,

máte zkušenosti s dietou Whole 30? Jak na vás působila? Cítili jste se potom lépe? A zhubli jste něco? Moc díky :kytka:

P. S.: Pokud nemáte zkušenost nebo tady chce radit jak střídmě jíst a cvičit, tak tady neztrácejte čas a nekomentujte :mrgreen: děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5691
12.4.20 15:35

To bude jedniná dieta, z těch 15 milionů, ta bude určitě fungovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
12.4.20 15:40

@Zumpa určitě, moc děkuju za tvojí zkušenost :potlesk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
12.4.20 16:25

Tak citila jsem se skvěle, nejlépe po prvním turnusu, spousta stravovacích návyků mi zůstalo (těch dobrých). Jinak zda jsem zhubla ani nevim, ale whole30 není dieta na hubnuti, ale stravovaci restart, to je třeba si uvědomit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
12.4.20 17:00

@skorotehotna to je mi jasné, kvůli tomu to taky chci dělat, potřebuju detox po IVF. Ale nějaké kilo zhubnout by byl krásný bonus :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
12.4.20 17:16

@Margit. Tomanova Mně whole 30 nevyhovovalo. Po jídle jsem se cítila přecpaná, přestože jsem si dávala menší porce, než bylo předepsáno. Taky se mě těžko hledaly alternativy „sladkých snídaní“, třeba po takovém chia pudinku s kokosovým mlékem mě bylo fakt až zle. Ta dieta je v podstatě podobná jako low carb, jí se hlavně bílkoviny a tuky, což nemusí každému vyhovovat. A přestože o podobné rady nestojíš, tak se zamysli, co pro své zdraví chceš udělat. Protože nejlepší a naprosto udržitelný je pestrý vyvážený jídelníček. Detox je teď takové moderní slovo, ale pokud máš funkční játra a ledviny, tělo se detoxikuje samo, nepotřebuješ k tomu žádnou dietu nebo přípravky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
12.4.20 18:24

@trojskahelena možná proto, ze ve whole30 žádná alternativa sladkých snidani není a chia pudink tomu konceptu neodpovídá. A Lowcarb to není, protože sacharidu člověk sní relativne dost, pokud chce:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat