Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Dokonce jsem někde četla že Camilla dohodila Charlsovi Dianu aby mu zpoldila dědice trůnu ![]()
@Vejinka píše:
Dokonce jsem někde četla že Camilla dohodila Charlsovi Dianu aby mu zpoldila dědice trůnu
jo to jsem taky slyšela - že nenápadně pomáhala s výběrem a Diana byla vhodná, protože byla mladá a hloupá slepička s dobrým rodem.
@neumisa píše:
mně zní lépe, že děti jsou bity - ale jinak je to asi jedno
Mně také
.
@Vejinka píše:
Myslíte když by se Charles choval k Dianě jako k milované a vzath s Camillou by prostě ukončil tak by to třeba nedopadlo rozvodem?
Srdci neporučíš, to je fakt, i když to zní jako klišé. Jenže tito lidé byli pro monarchii vychováváni, já částečně chápu, že se podvolil povinnosti na úkor svého štěstí
.
@neumisa bych se na to vykvákla už na začátku. Banda novinářů slídíc po senzaci denodenně za prdelí = nic pro mě ![]()
@Genovesa píše:
Srdci neporučíš, to je fakt, i když to zní jako klišé. Jenže tito lidé byli pro monarchii vychováváni, já částečně chápu, že se podvolil povinnosti na úkor svého štěstí.
Já si právě zase myslím, že Diana byla ta, která mnohdy jednala proti protokolu a jednala podle sebe. Takže podle mě ho určitě v začátcích i milovala.
![]()
@Semyaza já si myslím že když by k němu nic necítila (milovala) tak si ho neveme a nemá s ním děti… myslím že neměla povahu dělat to co se do ní očekáva. tudiž si myslím že možná když by se charles věnoval dianě jak má a vztah s camillou prostě definitivně ukončil třeba by to dopadlo jinak (třeba to je jen taková spekulace
) jelikož mě by asi nebylo příjimné když by si manžel furt psal, volal, scházel, myslel na ženu kterou si chtěl vzít… ![]()
@zuzulenda Ano, i já si myslím, že ho milovala. Jen jsem chtěla říct, že pochybuji o trvanlivosti manželství, ve kterém jeden miluje z lásky a druhý z povinnosti. Ale na druhou stranu dovedu pochopit, že té povinnosti dal přednost.
@Vejinka to by mi taky vadilo, ale ona o tom přece musela vědět před svatbou, že Camilla existuje a ona není tak první
?
Na mě to působí asi tak, že Diana byla ještě mladičká holčina, že byla i zamilovaná, možná spíš jí učaroval ten svět
ze začátku asi ani nešla proti protokolu natruc, jsem viděla nějakej dokument, jak se šla poprvý představit královně a měla nějaký absolutně nevhodný šaty ( jestli si pamatuju správně, tak byly černý, ty se nosí jen v době smutku, s velkým výstřihem, no prostě průšvih
) což mi přišlo že byla spíš její hloupost, přeci i když já někam jdu, tak přemejšlím jestli je moje oblečení vhodný, že by to udělala naschvál si nemyslim, na těch záběrech vypadala jak takovej diblík, celá červená, jak se styděla
no časem asi zjistila, jak to je, že Charles stejně pálí za Camillou, no co to udělá s takovou mladou holkou, deprese, bulímie… myslím, že až když se z toho dostala a vyzrála, tak se z ní stala ta prvá dáma ![]()
Jinak jak jste psaly o tom protokolu, to je hrozně zajímavý, jsem četla někde, že když se ženská narodí jako princezna, tak se to uvádí před jménem a když se stane prinzecnou tím že se vdá, tak za jménem, aby se to rozdělilo ![]()
@Semyaza mno to určo věděla že nějaká camilla existuje… ale třeba byla tak zaslepená láskou že si myslela že i on ji miluje… ale časem vše vyšlo na povrch furt pálil za camillou i během jejich soužití spolu což jí třeba otevřelo oči že je jen pouhou osobou která mu musela spoldit děti, ale nemiluje ji (ovšem věkem i vyzrála)
taky jsem to četla že si na jeden večer vzala nevhodné černé šaty bez ramínek s vystřihem ![]()
možná proto ji lidi taky tak měli rádi (neříkám přímo že jen z litosti, ale myslím že trochu to tam roli hrálo)
skončilo.. Charles si měl prosadit svou lásku s Camillou, i když byla nežádoucí