Z ničeho nic se mi změnil cyklus

Anonymní
3.1.21 10:58

Z ničeho nic se mi změnil cyklus.

Ahoj, omlouvám se předem, možná někdo můj dotaz označí za hloupý, ale trošku mě zaskočila změna mého cyklu.. Co jsem se dívala na svůj menstruační kalendář, tak celý rok 2020 mám cyklus 30 - 32 dní Jen jednou v dubnu se mi stalo, že byl 35, ale to jsem byla nemocná, měla jsem zvýšenou teplotu od prochladnuti. Od května jsem měla zase cyklus 30 - 32 (je to opravdu v rozmezí 30 - 32..nejčastěji jsem měla 30,42 jen 4×). No a najednou mám cyklus 38…Břicho mě bolelo jako bych to měla dostat už 28.12.2020 (to byl přesně 32 cyklus, tak jsem myslela, že to přijde, ale od té doby nic a ani mě to břicho už neboli..). Dnes mě pálila aj žáha. Partnera mám stálého už 5 let, s nikým jiným jsem nic neměla a vždy bylo vše v pořádku. Nevíte, čím to může být? Těhotná si myslím že být nemůžu. V prosinci jsme spolu moc nespali, byl hodně unavený z práce a vracel se pozdě a já toho měla také plné zuby, takže na intimnosti nebyla ani moc nálada.. Nevíte, prosím, co s tím? Stalo se někomu také? Mám jít na vyvolávající injekci? Předem moc děkuji za odpovědi a prosím bez urážek. Chápu, že můj dotaz je asi pro někoho hloupý, ale vždy jsem měla menstruaci přesnou jak hodinky… Tak mě to trošku vyděsilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23880
3.1.21 11:27

Může to být spousta věcí, další nachlazení, které se ještě nerozjelo, a ovulační cyklus, stres okolo Vánoc, kolik ti je? Co takhle počínající přechod?. Já osobně bych si udělala test, i opakovaně a teprve pokud by se nedostavila ani další MS, tak bych šla k doktoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 17:00
@Mar__tanka1983 píše:
Může to být spousta věcí, další nachlazení, které se ještě nerozjelo, a ovulační cyklus, stres okolo Vánoc, kolik ti je? Co takhle počínající přechod?. Já osobně bych si udělala test, i opakovaně a teprve pokud by se nedostavila ani další MS, tak bych šla k doktoru.

No, nevím, zda měl někdy někdo přechod ve 22 letech.. :D je mi 22.. No, nachlazení to nebude. Mám hodně dobrou imunitu, trpím jen občas na zánět, ale to mám od mala.. Stres to take nebyl.. Nikdy jsem snad ve stresu ani nebyla (nebo si to asi neuvědomují). Jsem flegmatická a většinou mám vše na háku. Nestresuji. Jako myslela jsem na to těhotenství, ale to si myslím, že nebude.. Test jsem dělala, zatím negativní. Je fakt, že jsem teď 2 kg zhubla, ale začala jsem znovu sportovat a hlavně zdravě jist. Mám 54 kilo 173 cm. Doktor řekl, že váha v normě. Covid nemám, na testech jsem kvůli práci musela jít. Tak budu čekat, co se z toho vyvine.. Spíš jsem přemýšlela, zda jít na tu vyvolávací injekci nebo ne. Každopádně moc děkuji za příspěvek, vážím si toho. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
23880
3.1.21 18:44

Jasný, to jsem psala taky, vyvolávací bych si nechala až na dobu, když by nedorazila dle termínu ani ta další menstruace. Jinak si mladičká, takže nárok na změny cyklu ještě máš… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 20:50
@Mar__tanka1983 píše:
Jasný, to jsem psala taky, vyvolávací bych si nechala až na dobu, když by nedorazila dle termínu ani ta další menstruace. Jinak si mladičká, takže nárok na změny cyklu ještě máš… ;)

Dekuju, jsem klidnější. :*

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat