Z účtu na složenku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 21:07
Z uctu na slozenku

Chci se zeptat jak dlouho trva nez se penize z uctu prendaji na slozenku pobirala jsem penize na ucet dala sem prikaz zhruba pred 14 dnema aby mi chodili penize na slozenku penize mi maji prijit 11 listopadu myslite ze jeste prijdou na ucet nebo na slozenku? Mate s tim zkusenosti dekuji

Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10955 příspěvků 21.10.18 21:12

:think: jako jak z uctu na slozenku

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 21:18

@jahuhudka chodili mi penize na ucet (materska) a ja jsem rekla na urade aby mi to posilali na slozenku

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 21.10.18 21:39
@Anonymní píše:
Chci se zeptat jak dlouho trva nez se penize z uctu prendaji na slozenku pobirala jsem penize na ucet dala sem prikaz zhruba pred 14 dnema aby mi chodili penize na slozenku penize mi maji prijit 11 listopadu myslite ze jeste prijdou na ucet nebo na slozenku? Mate s tim zkusenosti dekuji

Ono by to chtelo napsat srozumitelne a s carkama a teckama.
Copak muzes napsat takhle dlouhou vetu? 8o Ja taky pochopila, ze chces, aby ti z uctu posilali penize na slozenku 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >