Za kolik by jste minimálně pracovaly?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
29.1.22 10:45
@Anonymní píše:
@Lilen1
V našem obchodě má manažerka 24 čistého - Brno Olympia. Prodejní asistentka 18 000 v čistém. Anonym finance. Jo a brigádník 120 Kč
Tyjo tak toto teda..
bych řekla víc, kolik má taková zástupkyně nevíš? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Anonymní
29.1.22 10:58
@Lilen1 Zástup má 21 000 čistého. K tomu je možno mít i bonusy z obratu, ale ty už několik měsíců nesplníme a myslím, že ani nebudeme. Teď je obrovský propad v návštěvnosti i tržbách.
- Citovat
- Upravit