Začátek separační úzkosti?

25
4.6.21 10:59

Začátek separační úzkosti?

Dobrý den,
Náš syn má.7 a půl měsíce a často jezdi s babickama na procházky a vždycky je v pohodě.
Dneska šel s babičkou a po půl hodině mi tchýně volá, že malý strašně pláče a ať přijedu. V telefonu šel slyšet řev jak blázen, já vyděšená. Přijela jsem, vzala ho a uklidnil se. Dala jsem ho v kočárku na bříško a už byl v pohodě, usmíval se a tak
Myslite, že takto může začínat separační úzkosti?
Děkuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1015
4.6.21 11:27

Může to být cokoli, třeba se jen v noci špatně vyspal, nebo mu roste zub, nebo ma prostě jiné trable kvůli kterým chce být s maminkou. Je maličký a maminku potřebuje. Ja separační úzkost zažila jen s mladším synem, ale byl o něco větší, tak kolem roku. Postupně se to zlepšovalo, ale do teď je větší maman než ten starší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
4.6.21 11:30

Spis se neco delo a babicka nevedela jak zareagovat, aby se uklidnil, nebo proste potreboval mamu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
4.6.21 12:44

@michaela38 tohle dělá malý mému muži a separacka to fakt není.. Dokáže chytnout takový hysterak, že zabere jen to, že ho vezmu já :think: ale jako může to být i separacka.. Nám o týdnu přijel zedník, malý se na něj předtím usmíval a teď řve jak tygr.. Těžko odhadnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat