Reklama

Začátek těhotenství - píchání v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:13
Začátek tehu-pichani v podbrisku

Zdravím,
před cca 5ti měsíci jsme přišli o mimčo, nyní se nam znovu podařilo počít (ještě neznám přesný týden těhu). Jen mám obavy z každodenního píchání v podbřišku. Je slabé, ale nepříjemné.
Nepřepínám se, jsem v klidu, mám sedavou praci, jsem recepční a občas natocim nějaké to pivo.
Myslite, že je to stále uhnizdovani a rozpínající se děloha?

Reklama

Reakce:

blink
Kecalka 354 příspěvků 22.08.18 19:16
@Anonymní píše:
Zdravím,
před cca 5ti měsíci jsme přišli o mimčo, nyní se nam znovu podařilo počít (ještě neznám přesný týden těhu). Jen mám obavy z každodenního píchání v podbřišku. Je slabé, ale nepříjemné.
Nepřepínám se, jsem v klidu, mám sedavou praci, jsem recepční a občas natocim nějaké to pivo.
Myslite, že je to stále uhnizdovani a rozpínající se děloha?

Myslim ze to bude spise to uhnizdovani. Jednalo se o samovolny potrat a vse probehlo v poradku? Myslim vycisteni a tak? Pripisovala bych to k tomu uhnizdovani. Pokud mas moznost, tak bych se v praci treba trosku prosla, treba ti pohyb pomuze a uvolni se svaly. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:24

@blink
Ano byl samovolny v 11tt protože se plod nevyvíjel a zastavil se ve stadiu cca 4tt.
Vše proběhlo OK i s vyčištěním.
Testik jsem si dělala včera protože mela přijít MS a potvrdilo se, ze nám bylo požehnáno. Ale píchání v podbřišku trvá cca 4 dny předtím jsem to připisovala tomu, ze ma přijít MS.

Serpentini
Kecalka 494 příspěvků 22.08.18 19:54

Já bych neplašila, mě ze začátku brali pořád křeče do břicha, doktor říkal že je to tím jak se všechno zvětšuje a přizpůsobuje. ;)

Luclic
Povídálka 46 příspěvků 22.08.18 19:57

Mě pichalo na zacatku tehotenstvi fakt hodne, az jsem se zacinala bat, jestli nemam mimodelozni (bylo to ještě pred prvnim vysetrenim). Proste nervak :lol: Nakonec to nic nebylo, vsechno v pohode, je to uplne normalni :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 20:03

@Luclic já právě tím, jak jsem nedávno potratila tak mám skoro ze všeho strach a nechci nic podceňovat. V pondělí se objednávam k dr. přestupuji k jinému protože můj současný gynekolog u me mamky zanedbal dost důležitou a bolavou věc tak, ze musela na operaci.

blink
Kecalka 354 příspěvků 25.08.18 15:15
@Anonymní píše:
@blink
Ano byl samovolny v 11tt protože se plod nevyvíjel a zastavil se ve stadiu cca 4tt.
Vše proběhlo OK i s vyčištěním.
Testik jsem si dělala včera protože mela přijít MS a potvrdilo se, ze nám bylo požehnáno. Ale píchání v podbřišku trvá cca 4 dny předtím jsem to připisovala tomu, ze ma přijít MS.

Ja jsem to taky tak mela, ze me bolel podbrisek prakticky stale na zacatku, porad jako bych mela kazdou chvili dostat ms, ale vse bylo v pohode. Zajdi si k lekari na prohlidku, ale myslim, ze toto pobolivani je v poradku, jak se roztahuje deloha a probiha uhnizdovani :-).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama