Začátek užívání antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 11:18
Začátek užívání antikoncepce

Ahoj holky, potřebuju poradit. Začala jsem užívat po 2 měsíční pauze jinou značku antikoncepce. Vím, že se má čekat na začátek menstruace, ale omylem jsem menstruaci zaměnila se špiněním, jelikož mě při něm i bolelo břicho a začala jsem tedy užívat antikoncepci, ale špinění druhý den ustalo a menstruace se neobjevila. Chtěla jsem se tedy zeptat, když doberu celé plátíčko antikoncepce, zda mám udělat sedmidenní pauzu, kdy se dostaví menstruace a pak začít užívat nové, nebo mám druhé plátíčko začít užívat už v první den menstruace? :think: Moc děkuji za názory. Omluvte prosím anonymitu, ale určitě mě pochopíte :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 2 inzeráty 04.10.14 11:22

Tohle je otázka spíš na gynekoložku. Tady ti sto bab dá sto rad…a pak hledej, která je ta správná… :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 11:24

@ChochaR No jo ale je sobota

ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 2 inzeráty 04.10.14 11:29
@Anonymní píše:
@ChochaR No jo ale je sobota

No pokud už jsi jedno začala brát, tak bych ho už dobrala, co se týče toho druhého platíčka, tak tam si fakt nejsem jistá a je rozhodně lepší zeptat se na gyndě… Do pondělka to první platíčko nedobereš! :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 11:31

Jo, já vím, že to první dobrat, ale řeším co udělat potom. Spíš jsem doufala, že tady narazím na někoho, komu se stalo něco podobného.

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 04.10.14 11:47

Pokud vubec nebyla menstruace, tak behem brani celeho plata nejsi chranena. Po dobrani udelej normalne pauzu a od dalsiho plata budes chranena.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 12:04

@Fjodorka Jj, že nejsem chráněná vím. Víš tedy jistě, že mám udělat tu pauzu? Psala jsem i do několika poraden, ale kdo ví, jestli odepíšou vůbec.

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 04.10.14 12:11
@Anonymní píše:
@Fjodorka Jj, že nejsem chráněná vím. Víš tedy jistě, že mám udělat tu pauzu? Psala jsem i do několika poraden, ale kdo ví, jestli odepíšou vůbec.

Podle me urcite ano. A i kdyby, ted si nacala plato, mas temer 3 tydny na to, zavolat k lekari a zeptat se jeho :) ackoliv mam zkusenost, ze gynekologove casto jen tipuji :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 12:14

@Fjodorka taky jsem si to myslela, že udělat pauzu. Jenže, znáš to, čím víc jsem o tom přemýšlela, tím víc jsem měla pochybnosti. Tak děkuju, že jsi mi to potvrdila :)

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 04.10.14 12:29

Normálně udělej pauzu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 12:31

Holky a ten další měsíc už budu normálně chráněná, že?

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 04.10.14 12:34

Ano. I když já si myslím, že chráněná jsi i teď. Ale ruku do ohně za to nedám. Přemýšlím, proč bys chráněná být nemohla :think: Asi mi to moc nemyslí takhle po obědě :)

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 04.10.14 12:40
@PetiteFillette píše:
Ano. I když já si myslím, že chráněná jsi i teď. Ale ruku do ohně za to nedám. Přemýšlím, proč bys chráněná být nemohla :think: Asi mi to moc nemyslí takhle po obědě :)

Pokud zacne uzivat 1. den menstruace, je chranena hned. Pokud 2. - 5. den menstruace, tak je ochrana po tydnu. Pokud jindy, je ochrana az od dalsiho plata.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 12:42

Jj, záleží na tom, ve které fázi cyklu to bylo

oveckaK
Kecalka 185 příspěvků 04.10.14 12:42
@PetiteFillette píše:
Ano. I když já si myslím, že chráněná jsi i teď. Ale ruku do ohně za to nedám. Přemýšlím, proč bys chráněná být nemohla :think: Asi mi to moc nemyslí takhle po obědě :)

Já taky nevím, proč by neměla být chráněná :nevim:
Když jsem já kdysi začínala brát HA, tak jsem čekala na tu ms a ona, potvora, ne a ne přijít. Až snad po 2 měsících jsem začala špinit, tak šup, hned první prášek, ale ani teď si nejsem jistá, jestli to byla už menstruace, nebo jen špinění. Špinila jsem potom celé první plato, udělala 7 denní pauzu, nové krvácení a pak začala brát další plato, už bez špinění. Ale neotěhotněla, tak nějak nevím, proč bys nemohla být chráněná… :think: Že bys v sobě pořád měla vajíčko? Omlouvám se, fakt mě nic jiného nenapadá :oops: :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >