Zácpa u 11m dítěte po převedení na UM?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Zácpa u 11m dítěte po převedení na UM?
Ahoj,
odstavuji 11měsíčního syna a konečně mi začal pít UM - Sunar. Vypije ráno cca 150-170 ml a pak po odpoledním spaní tak 100 ml. To trvá asi 14 dní. Začal ale mít tuhou tmavě zelenou stolici a urputně tlačí (jsou to jeden dva tvrdé bobky). Do té doby bez problémů, spíš kašovitá, barva vždy dle masozeleniny z předchozího dne. Napadlo mě, že by ho ten Sunar mohl stavět, ale asi 2 měsíce mu dělám každý den do 120-150 ml Sunaru kaši a nikdy problém nebyl. Jinak vypije cca 300-350 ml čaje a večer před spaním ještě kojím. Je možné, že by ten čtvrt litr Sunaru navíc způsobil tenhle problém?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!