Zácpa u 11m dítěte po převedení na UM?

1212
5.2.11 08:55

Zácpa u 11m dítěte po převedení na UM?

Ahoj,
odstavuji 11měsíčního syna a konečně mi začal pít UM - Sunar. Vypije ráno cca 150-170 ml a pak po odpoledním spaní tak 100 ml. To trvá asi 14 dní. Začal ale mít tuhou tmavě zelenou stolici a urputně tlačí (jsou to jeden dva tvrdé bobky). Do té doby bez problémů, spíš kašovitá, barva vždy dle masozeleniny z předchozího dne. Napadlo mě, že by ho ten Sunar mohl stavět, ale asi 2 měsíce mu dělám každý den do 120-150 ml Sunaru kaši a nikdy problém nebyl. Jinak vypije cca 300-350 ml čaje a večer před spaním ještě kojím. Je možné, že by ten čtvrt litr Sunaru navíc způsobil tenhle problém?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí