Žádná podpora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.brozova
Povídálka 15 příspěvků 04.03.18 21:21
Žádná podpora

Dobrý večer..jsem moc hubená a nemám žádné svaly..neudělám si ani culík, jak mě bolí ruce :,( Všichni mi říkají, že doktor mi nepomůže..jsem zoufalá, prosim pomoc

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 8391 příspěvků 04.03.18 21:32
@Petra.brozova píše:
Dobrý večer..jsem moc hubená a nemám žádné svaly..neudělám si ani culík, jak mě bolí ruce :,( Všichni mi říkají, že doktor mi nepomůže..jsem zoufalá, prosim pomoc

Zkusila bych rehabilitace a zkušeného výživového poradce.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 04.03.18 21:35

Ten dotaz už jsem někde četla :think: Samozřejmě jdi k lékaři. Všichni ti říkají… to by mě teda zajímalo, kdo ti na tohle řekne, že je to v poho, ať k doktorovi nechodíš. 8o Zdravé tělo je schopné zvednout ruce nad hlavu. Já vlastně nechápu, na co se ptáš? Jako s čím chceš pomoct?

Petruna21
Echt Kelišová 9698 příspěvků 04.03.18 21:44

Zašla bych k doktorovi a ten si s tebou poradí ale určitě bych neposlouchala lidi co ti říkají ať tam nechodíš :think:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8820 příspěvků 04.03.18 21:45

Tak podporu na návštěvu dr snad nepotrebujes ne? Nebo proč k němu nejdes? Určitě to chce řešit.

Helileli
Závislačka 2514 příspěvků 04.03.18 22:07

Jez a hýbej se. Hodně bílkovin, železa, málo cukru. Nejdřív procházky svižnou chůzi a pak nějaký sport, který tě bude bavit. Na tohle jiný recept není, než dát svalům najíst a zlepšit kondici.

Aries6
Generální žvanilka 21828 příspěvků 2 inzeráty 04.03.18 22:11

@Petra.brozova Jak dlouho tento stav trvá?

Domu
Kecalka 153 příspěvků 04.03.18 22:22

Urcite si zajdi k DR. Ten ti rekne svoje :think: a poradi ti hlavne papej!! Ale nikdy jsem se jeste nesetkala ze by clovek byl tak vysileny ze by si nedokazal zvednout ruce nad hlavu :think: to neni sranda mazej k DR :mavam:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 05.03.18 00:30

Nemůže to být i málo hořčíku?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32738 příspěvků 10 inzerátů 05.03.18 07:16

@Petra.brozova Pokud máš tak ochablé svaly, že si nemůžeš udělat ani culík, je určitě na místě jít k lékaři, protože tohle v pořádku není. Co dál? Kolik je ti let? Pokud jsi dospívající, může to být spojeno s náhlým růstem a hormonálními změnami. U dívek bývají v dospívání velké poklesy výkonnosti právě kvůli tomu. A jak jíš a jakou máš pohybovou aktivitu? Pokud nemáš nějakou nemoc, postačí si jít zaběhat, nebo nějaké cvičení pro začátečníky, které určitě najdeš v okolí a správně jíst, nevynechávat hlavně bílkoviny, které jsou důležité pro růst svalové hmoty.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 05.03.18 08:57

Já bych začala u psychiatra :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama