Žádná podpora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 04.03.18 21:21
Žádná podpora

Dobrý večer..jsem moc hubená a nemám žádné svaly..neudělám si ani culík, jak mě bolí ruce :,( Všichni mi říkají, že doktor mi nepomůže..jsem zoufalá, prosim pomoc

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11678 příspěvků 04.03.18 21:32
@Petra.brozova píše:
Dobrý večer..jsem moc hubená a nemám žádné svaly..neudělám si ani culík, jak mě bolí ruce :,( Všichni mi říkají, že doktor mi nepomůže..jsem zoufalá, prosim pomoc

Zkusila bych rehabilitace a zkušeného výživového poradce.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 21:35

Ten dotaz už jsem někde četla :think: Samozřejmě jdi k lékaři. Všichni ti říkají… to by mě teda zajímalo, kdo ti na tohle řekne, že je to v poho, ať k doktorovi nechodíš. 8o Zdravé tělo je schopné zvednout ruce nad hlavu. Já vlastně nechápu, na co se ptáš? Jako s čím chceš pomoct?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.03.18 21:44

Zašla bych k doktorovi a ten si s tebou poradí ale určitě bych neposlouchala lidi co ti říkají ať tam nechodíš :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 04.03.18 21:45

Tak podporu na návštěvu dr snad nepotrebujes ne? Nebo proč k němu nejdes? Určitě to chce řešit.

Helileli
Závislačka 2958 příspěvků 04.03.18 22:07

Jez a hýbej se. Hodně bílkovin, železa, málo cukru. Nejdřív procházky svižnou chůzi a pak nějaký sport, který tě bude bavit. Na tohle jiný recept není, než dát svalům najíst a zlepšit kondici.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 04.03.18 22:11

@Petra.brozova Jak dlouho tento stav trvá?

Domu
Kecalka 153 příspěvků 04.03.18 22:22

Urcite si zajdi k DR. Ten ti rekne svoje :think: a poradi ti hlavne papej!! Ale nikdy jsem se jeste nesetkala ze by clovek byl tak vysileny ze by si nedokazal zvednout ruce nad hlavu :think: to neni sranda mazej k DR :mavam:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 05.03.18 00:30

Nemůže to být i málo hořčíku?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33337 příspěvků 10 inzerátů 05.03.18 07:16

@Petra.brozova Pokud máš tak ochablé svaly, že si nemůžeš udělat ani culík, je určitě na místě jít k lékaři, protože tohle v pořádku není. Co dál? Kolik je ti let? Pokud jsi dospívající, může to být spojeno s náhlým růstem a hormonálními změnami. U dívek bývají v dospívání velké poklesy výkonnosti právě kvůli tomu. A jak jíš a jakou máš pohybovou aktivitu? Pokud nemáš nějakou nemoc, postačí si jít zaběhat, nebo nějaké cvičení pro začátečníky, které určitě najdeš v okolí a správně jíst, nevynechávat hlavně bílkoviny, které jsou důležité pro růst svalové hmoty.

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 05.03.18 08:57

Já bych začala u psychiatra :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >