Žádost o svěření do péče - rozhoduje kdo podá žádost?

7
24.9.24 14:22

Žádost o svěření do péče - rozhoduje kdo podá žádost?

Zdravím,
Vůbec se v tomhle tématu neorientuji a na internetu jsem taky nic nenašla.
Ex podal žádost o svěření do péče, já mám teď čekat co se bude dít a nebo ji mám podat také?
:nevim: určitě s jeho návrhem souhlasit nebudu. :pocitac: na malou neplatil ani ve vztahu, ale podává žádost sotva se rozjedeme :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1972
24.9.24 15:39

Já bych asi podala svůj návrh :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2980
29.9.24 08:58

Postačuje se vyjádřit k návrhu otce a v rámci vyjádření formulovat vlastní návrh, jak by mělo uspořádání péče vypadat do budoucna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma rodinné právo

Ikona - Zoltán Duna

Mgr. Zoltán Duna