Zadržena krev v děloze po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 20.03.18 09:42
Zadržena krev v deloze po cisari

Měly jste někdo? Odešli vám to samo? Dost málo krvácím. Dnes jsem byla po 14cdnech od císaře na gyndě a mám tam prý zadrženou krev a prý by to mělo odejít.
Máte nějaké zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLindaPraha
Extra třída :D 11471 příspěvků 20.03.18 09:45

@Luciet2 a nechces jet radeji tam, kde si rodila? Ze me odchazely malo ocistky a strasili narkozou. Dr. se ve mne postourala tak, ze jsem myslela, ze bolesti omdlim, ale nastesti to pomohlo a odeslo. Krev se ve mne taky hromadila. Fakt zajed do porodnice

Anonymní  20.03.18 09:45

@Luciet2
Ano, odešla sama, ale trvalo to déle, krvácela jsem velmi zvláštně, vlastně jen když jsem byla na záchodě a to to teklo proudem, jinak skoro vůbec.

The_Assassin
Kecalka 420 příspěvků 20.03.18 09:48

Mám zkušenost, krvácela jsem asi tři dny a pak už nic, musela jsem na revizi. Googli lochiometra.

Pam12
Echt Kelišová 8100 příspěvků 20.03.18 09:51
@Luciet2 píše:
Měly jste někdo? Odešli vám to samo? Dost málo krvácím. Dnes jsem byla po 14cdnech od císaře na gyndě a mám tam prý zadrženou krev a prý by to mělo odejít.
Máte nějaké zkušenosti?

Ano, po třech týdnech jsem skončila opět na sále a revizi. Zkoušeli se mnou všechno možný, jen abych se revizi vyhnula a stejně to nedopadlo. Dostala jsem teploty a šílený bolesti bricha, ze jsem ani nemohla chodit

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 20.03.18 09:52

@LindaPraha já jsem byla na gynde porodnici mám daleko. Taky mi tam trošku zastoural.

Lenka_Hal
Závislačka 3366 příspěvků 20.03.18 11:20

To se stalo mame. Pak najednou horecka a strasne krvaceni…se divim, ze s tim nechteji nic delat :think:

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 20.03.18 11:40

@Lenka_Hal jezis nedeste mne. Prý mám ještě čas že to během sestinedeli odejde že to zvládne ta deloha.

Lenka_Hal
Závislačka 3366 příspěvků 20.03.18 11:47

Asi je to jeste brzo, ja jen ze se to nesmi zanedbat :kytka:

Pam12
Echt Kelišová 8100 příspěvků 21.03.18 15:15
@Luciet2 píše:
@LindaPraha já jsem byla na gynde porodnici mám daleko. Taky mi tam trošku zastoural.

Neprej si vědět co delali se mnou než jsem skončila na revizi. :mrgreen:

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 21.03.18 21:28

@Pam12 to radši nechci :lol: no dneska jsem 2krat zakrvacela ale hodně málo:(

Pam12
Echt Kelišová 8100 příspěvků 21.03.18 21:42
@Luciet2 píše:
@Pam12 to radši nechci :lol: no dneska jsem 2krat zakrvacela ale hodně málo:(

Já po třech týdnech úplně krvácet prestala. Nepomohly léky, injekce, povolovani děložního čípku, proste nic.

Dostala jsi alepoň nějaký léky?

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 24.03.18 18:48

@Pam12 nene vůbec nic prý by to měla deloha zvládnout. V pondělí je to 3 týdny. A mám krev jednou za den ale jako fakt málo tak jednu lžičku a konec ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama