Zamrazit zapečené toasty

119
17.6.13 15:40

Zamrazit zapečené toasty

Ahoj holky? Chtěla bych udělat zapečené toasty v toustovači (klasika sýr, šunka) na víc dní předem. Nezkoušela jste je některá zamrazit? Jsou po rozmražení chuťově dobré?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1598
17.6.13 15:48

@Pavska Nikdy sem to nezkoušela, ale myslím že to nebude dobré, že to bude chutově nic moc.. ale zkušenost nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8114
17.6.13 15:49

@Pavska nedovedu si to představit :think:. To by jsi pak rozpekla? zapečené toasty děláme kvůli tomu, že jsou teplé a sýr pěkně rozměklý… z té mrazničky to asi nebude pak žádné terno a jestli je plánuješ rozpékat, tak je lepší udělat čerstvé, ne? Když chci chutné pečivo z mrazáku, tak rohlíky rozehřeju nad topinkovačem nebo je, stejně jako chleba" nechám pomalu rozmrznout na lince (bez sáčku, protože jinak pojmou vlhkost a byly by rozblemcané :roll:…:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
17.6.13 15:51

No já je dělám příteli do práce a on je má rád až druhý den, když už nejsou křupavé :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3142
17.6.13 15:51

To se snad ani nemrazí ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
17.6.13 15:54

To si neumim predstavit, to asi nebude dobry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
17.6.13 15:57

No právě že si nejsem jistá, jestli to vůbec zamrazit jde… tak se raději zeptám, než to úplně zavrhnu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
17.6.13 16:00

@Pavska

A proč jeden toust neuděláš na zkoušku, nedáš do mrazáku a další den neochutnáš ty nebo přítel? Hned zjistíte jestli chutná nebo ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3142
17.6.13 16:00
@abc123 píše:
@PavskaA proč jeden toust neuděláš na zkoušku, nedáš do mrazáku a další den neochutnáš ty nebo přítel? Hned zjistíte jestli chutná nebo ne :)

zrovna jsem to chtěla navrhnout :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8114
17.6.13 16:02

@Pavska no, zamrazit to určitě jde :jazyk:, zamrazíš všechno…ale pak je tu další otázka, co po rozmražení :roll:. Podle mě, pokud to nerozpečeš, tak to dobré nebude :? Šunka je po rozmrazení mokrá a tvrdý sýr je divný :?, takže toast bude podle mě mokrý a nechutný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
17.6.13 16:04

No taky mě to mohlo napadnout… to bude tím horkem :lol: díky za tip.. dám ochutnat příteli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
17.6.13 16:05

Bych spíš pochopila zamrazit nachystané a po rozmražení udělat, ale nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8937
17.6.13 16:35

Nikdy jsem nezkousela, ale bude to nejspis gumove, navlhle a syr tuhy, pokud to ohrejes, treba v mikrovlnce, tak syr asi zmekne, ale krupave uz nebudou.
Priprava toustu je preci rychla, proc je chces mrazit? Nerypu, jen me nenapada duvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
17.6.13 16:39

No jedeme s dcerkou na týden pryč.. a jak znám přítele, tak než aby si něco připravil, tak raději bude celý den v práci hladovět, dělám mu je do práce.. tak jsem myslela, že bych mu je připravila alespoň takhle.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8114
17.6.13 16:56

@Pavska tak toho bych se nebála, že bude chlap hladovět… to si copak neumí koupit rohlíky a 20dkg šunky? Ty toasty mu děláš každý den??? A co pak bude jíst doma k večeři, zase toasty? :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat