Reklama

Zarudnuté a uslzené oči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cica
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 03.01.17 16:58
zarudnuté a uslzené oči

Zdravím Vás. Chtěla jsem se optat, zda někdo máte radu, zkušenost atd. Skoro každý den v práci, kde je klimatizace, zářivky, mě pálí oči a hlavně asi i děsím lidi, protože po cca šesti hodinách v tomto prostředí mě začnou pálet oči a hrozně mi zčervenají. Doma se mi to nestává. Proto si myslím, že je to zářivkami. Pracuji v čistém prostředí, žádný prach a jiné. KOupila jsem si visine. Jenže to neléčí příčinu. Práci měnit nechci, jsem tam moc spokojená a taková světla budeou všude at budu dělat cokoliv. Děkuji za jakékoli reakce

Reklama

Reakce:

marianne
Stálice 70 příspěvků 03.01.17 17:08
@cica píše:
Zdravím Vás. Chtěla jsem se optat, zda někdo máte radu, zkušenost atd. Skoro každý den v práci, kde je klimatizace, zářivky, mě pálí oči a hlavně asi i děsím lidi, protože po cca šesti hodinách v tomto prostředí mě začnou pálet oči a hrozně mi zčervenají. Doma se mi to nestává. Proto si myslím, že je to zářivkami. Pracuji v čistém prostředí, žádný prach a jiné. KOupila jsem si visine. Jenže to neléčí příčinu. Práci měnit nechci, jsem tam moc spokojená a taková světla budeou všude at budu dělat cokoliv. Děkuji za jakékoli reakce

Na stejne problemy si kapu do oci umele slzy - Hylo Comod, Hylo Care.

Idealne se porad s ocnim lekarem. Pravdepodobne jde o syndrom sucheho oka.

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 03.01.17 17:09

Možná to nepomůže, ale určitě neuškodí.
Zkus si v lékárně, nebo bylinkářství koupit bylinu SVĚTLÍK LÉKAŘSKÝ, je to univerzální oční lék, který se jednoduše uvaří a užívá dle návodu.

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 43 inzerátů 03.01.17 17:14

Visin určitě není dlouhodobé řešení. Za sebe mohu doporučit homeopatické kapky zn. Similasan. Hezky fungují na bělmo a oči vyčistí. Zda to funguje i na pálení nevím.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:57
@cica píše:
Zdravím Vás. Chtěla jsem se optat, zda někdo máte radu, zkušenost atd. Skoro každý den v práci, kde je klimatizace, zářivky, mě pálí oči a hlavně asi i děsím lidi, protože po cca šesti hodinách v tomto prostředí mě začnou pálet oči a hrozně mi zčervenají. Doma se mi to nestává. Proto si myslím, že je to zářivkami. Pracuji v čistém prostředí, žádný prach a jiné. KOupila jsem si visine. Jenže to neléčí příčinu. Práci měnit nechci, jsem tam moc spokojená a taková světla budeou všude at budu dělat cokoliv. Děkuji za jakékoli reakce

kup si suche slzy se to jmenuje me to pomohlo a problem vyresilo cca 70 kc tostoji ;)

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 43 inzerátů 03.01.17 17:58

@JayLee Umělé slzy :) Já nevím ty jsou spíš na zvlhčení a ne na červené oči. Ale je možné, že to zabere. Pozor dlouhodobě taky nepoužívat.

cica
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 03.01.17 18:24

Děkuji

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 18:30
@Bohulinka píše:
@JayLee Umělé slzy :) Já nevím ty jsou spíš na zvlhčení a ne na červené oči. Ale je možné, že to zabere. Pozor dlouhodobě taky nepoužívat.

ja si to taky myslela hele ale doporucila m to magistra v lekarne at to zkusim a fakt pomohlo ;) jj ja to mela mesic max mozna ani to ne ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama