zase ta tchyně!

10410
1.6.05 16:44

zase ta tchyně!

Ahoj holky,
tak se z toho vzteku musím „vypsat“ :x Dneska opět po měsíci co malou neviděla :twisted: přilítla tchyně s tím, že vyhrála ve Sportce 15 000 kč a že nese Anetce na přilepšenou dvě stovky. Myslela jsem, že si dělá srandu 8O Za to jí nekoupím ani plínky… Ale na druhou stranu jsou dvě stovky lepší než hračky od Vietnamců, ne? No, zřejmě jsem na prachy, tak si jdu dát raději panáka :roll:
S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1305
1.6.05 16:50

Hehe Anet,
vidim ze tchyne je dobrak od kosti..........ale zase na druhou stranu lepsi 2 stovky nez zdratem do oka!!!

Ja myslim ze to je spis k smichu nez ke vzteku!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
1.6.05 17:11

Anette,
hih, je to vazne spis k smichu… Moje tchyne by mozna rekla, hele, vyhrala jsem 15 000, zatracene malo, co? A tim by to haslo… Tak mas aspon na nejakou flasku dobreho piti - tedy neco tvrdsiho pro sebe. Ale je fakt, lepsi nez darky od Vietnamcu…
Nicol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
1.6.05 18:25

Tak to mě opravdu rozesmálo,díky.Mám pusu od ucha k uchu. :lol: :lol: Asi vás nechce moc rozmazlovat,abyste si nezvykli.. 8) Raději to moc neřeš a dej si toho panáka malé na zdraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
1.6.05 20:16

No, tak už jsem to trochu rozdejchala za pomoci kávového likéru :roll: Už dlouho se snažím neřešit, ale čas od času mě stejně něčím nadzvedne 8O Co myslíte - nepomohlo by říct jí něco od plic a ne jako já dneska „jééé, ty jsi hodná, děkujeme!“? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966
1.6.05 20:33

A to k vám tchyně běžela po měsíci jen kvůli tomu „daru“?? To musela mít vážně pocit jako Ježíšek. Počkej si, až vyhraje 100 000, pak třeba dostanete celou tisícovku :D

Makýš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
1.6.05 20:58

Teda Anett :P :!
Tak jsem se dlouho nezasmála :wink: . Musela jsem se krotit, abych nevzbudila malého 8O
Díky Ketty :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
1.6.05 21:45
:o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
1.6.05 21:51

Asi vás naštvu, ale má tchyně povinnost vám dávat peníze :?: Asi ne, že jo. Neříkám, že by od ní nebylo hezké přilepšit vnoučeti trochu víc, ale její povinnost to myslím opravdu není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
1.6.05 22:05

To nám dneska tchýně skazila první narozeniny. Pozvaná byla na 16h společně s našima. Já měla ukizeno navařeno, napečeno… Našim jsem udělala akorát kafe, že počkáme na ní s dotrem a šampusem. V 18h jí manžel volal, kde je. Tak se milostivě dostavila, přinesla 1000,– zdržela se 40 min, nic (to znamená ani vodu, ani kafe, ani křupku…)si nedala a šla.
Já fakt nejsem na prachy, takže ty svoje si může strčit do pr…(však víte). Musela jsem vám to napsat, strašně mě ta pokažená oslava mrzí.
Nakonec nemáme ani fotku jak všichni sedíme kolem dortu…manžela to taky mrzelo, našim to bylo trapné… a já ani nevím jestli se mám urazit. Ještě, že malý z toho zatím nemá rozum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
1.6.05 22:09

Pimpo, o to tu myslím vůbec nešlo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
1.6.05 23:11

Ahojky, tak to jsme na tom podobně všechny. Má tchýně naší malé kupuje zá:,–(ně hračky u Vietnamců - tedy koupila je jen 2 x a to je vše co za celých 16 měsíců malé koupila. Jo vlastně ještě si byly nedávno zaplatit v cestovce dovolenou za 30.000,–, tak malé přivezla body z obchodu " Vše za 39" . :x :x
Pokaždé když přijde, tak nic malé nenese, ani blbou přesnídávku. Já jsme ten typ, co když ví, že jde na návštěvu a je tam mimi, tak vždycky má plnou náruč něčeho na zub. :)
Fakt mě tím štve. Kolikrát mám sto chutí říci: " a copak ti babička dneska přinesla " ? No ale nikdy to ze sebe nedostanu, ona je možná tak hloupá, že by jí to nenapadlo a přiště by opět přišla s prázdnou.
Anette, máme asi stejné tchýně, ta moje by nám asi nedala ani ty blbý dvě stovky a chlubila by se tím, že jede na dovču. :evil: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
2.6.05 05:47

Viděla bych to tak, že když vám tchýně nic nepřinese - TAKY DOBŘE !!!!!
Nemusíte být za nic vděčné a za nic děkovat až do nebes !!!!! 8)
Co by za to někdo dal !!!!! Věřte mi!!!!!
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
2.6.05 08:20

Nám tchýně nedala ještě nic, protože žádnou už nemám =o((((, tchán nám přinesl to samé co ona, ale ten žije! Zato vím, že kdyby tchyně mého muže vyhrála, jistě by to dělila na třetiny - jednu pro vnuka, druhou pro vnučku a třetí pro svoji druhou dceru, moji ségru =o))). Občas na ni nadávám, říkáme jí doma tchyně, ale jak si tu čtu ty vaše příspěvky, ta naše je zlatá…! NiKino, to je děsný. Já bych jí asi řekla Děkuju, hned koupím malé půl balíku plínek =o))))))
Radča a Betýsek 10m

• Nahlásit
  • Citovat
1272
2.6.05 08:34

holky,
já mám tchýni hodnou,ale přesto i ona občas zaperlí,hihi.k vánocům kačenka dostala pěnové puzzle.jenže ze sekáče a pěkně špinavé.máváme nad tím rukou.
luka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama