Zastřešení bazénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina TP8.12.12
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 13:57
Zastřešení bazénu

Ahoj holky, kdo máte bazén a dělali jste zastřešení, jak jste spokojené? Mě se strašně líbí to rovné zastřešení - plochezastreseni.cz, ale je to celkem novinka, máte někdo něco podobného? Jak jste spokojené? Neznám nikoho, kdo by to měl. Řeším fakt bezpečnost, bazén je moje noční můra a zároven máme malou zahradu a nechci koukat půl roku na ty kopule… Kdo máte, piště, prosím, jak jste spokojené? Díky.

Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 26.11.18 14:05

My máme kopuli, a díky tomu se můžeme koupat i půl roku, letos už od začátku dubna do konce září. Jinak kvůli bezpečnosti je to u nás také nutnost, nemusím se bat, že mi tam spadnou děti nebo pes, důležité je hlavně zamykat a klíč schovat.

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 26.11.18 14:19

Máme kopuli, do rovného bych nešla už jen kvůli tomu, že kopule prodlužuje dobu koupání. Koupeme se od začátku května, kolikrát až do října. Mě to rovný zastřešení trochu postrádá smysl. Koupat se pod tím nedá a na to, abych bazén zabezpečila, by stačil nesrovnatelně levnější plot, na ohřev černá folie.

eliskaj
Kelišová 5621 příspěvků 26.11.18 14:20

My máme klasiku ale nižší, aby se pod tím dalo koupat.topime porad

ivašot.
Echt Kelišová 7519 příspěvků 26.11.18 14:47

Máme bazén s vyšším zastřešením už 10 let. Pod střechou se děti koupaly vlastně jen ten první rok, kdy pro ně byl bazén novinka. Teď už se koupou jen za hezkého počasí a ještě abych je pomalu někdy nutila. Příští rok asi budeme okolí bazénu trochu upravovat a pořizovat nové zastřešení a určitě půjdeme do nízkého, aby na zahradě tolik nevynikalo.

Martina TP8.12.12
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 14:58

My právě bazén chceme stavět na jaře, ale opravdu se děsim toho, že by byl bez zastřešení. A jak se Vám ty skleníkové kopule uklízí? Právě u kamarádky jsem na to házela očko a všude měla různé usazeniny atd. Tohle dřevěné mi přijde jednodušší na údržbu. Jinak koupání pod zakrytím neřeším, budeme mít ohřev a stejně se koupeme jen když je teplo. Spíš si řikam, jak pak v zimě, jestli fakt to zastřešení využíváte jako terasu. Zajímaly by mě zkušenosti - jakože stisknu tlačítko a mam zazimováno? Máme zahradu ani ne 100 m2 a to zvedací mě zaujalo na první pohled a cenově to neni zas tak odlišné od skleníku, ale ještě jsem to nikde neviděla a bojim se, aby to nedělalo neplechu…

Martina TP8.12.12
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 15:09

@eliskaj A koupete se pod tím nižším, prosím? Děkuji.

eliskaj
Kelišová 5621 příspěvků 26.11.18 15:11

@Martina TP8.12.12 celoročně

Martina TP8.12.12
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 15:15

a čistí se to v pohodě? jakož aby to nevypadalo jako naše okna po jednom dešti? :D :zed: Díky moc!!

eliskaj
Kelišová 5621 příspěvků 26.11.18 15:17

@Martina TP8.12.12 oplachnu to hadici, drážky taky a v pohodě…my teda nemáme to vroubkate sklo ale máme čiré, s funkci proti “spine” :nevim:

AAAjirina
Stálice 79 příspěvků 26.11.18 15:23

My máme kopuli, rovné zastřešení nevím, neznám nikoho kro to má..

Martina TP8.12.12
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 16:29

Já právě také neznám, ale máme zahradu menší než 100 m2 a nechci si půlku zaflákat zastřešením, uplně ideálně by mi tam šel jen tento https://plochezastreseni.cz/…megon-stand/ ale neznám fakt nikoho, kdo by to měl, je to nové a nevím, jak se to bude chovat za pár let… Nemáte aspon něco podobného? Cenově nám to vyšlo asi na 100 tisíc a ráda bych nějaké reference…

Carooli.P
Nováček 4 příspěvky 03.04.19 11:01
Nízké zastřešení

Ahojte, zvažujeme zastřešení bazénu. Zajímal by mě váš názor na zastřešení celkově - Nepřipadáte si pod tou střechou stísněně nebo nepříjemně? :nevim: Ono to je sice praktické a prodlouží to sezónu, ale bojím se toho nepřijemného pocitu. Máme poměrně malou zahradu, takže pokud budeme zastřešeovat tak zvažujeme nízké zastřešení, ale pod kterým by se dalo koupat. :) Máte nějaké zkušenosti s jinými výrobci zastřešení?
Díky Karol

petra_koprovka
Nováček 6 příspěvků 16.04.19 11:44
@Carooli.P píše:
Ahojte, zvažujeme zastřešení bazénu. Zajímal by mě váš názor na zastřešení celkově - Nepřipadáte si pod tou střechou stísněně nebo nepříjemně? :nevim: Ono to je sice praktické a prodlouží to sezónu, ale bojím se toho nepřijemného pocitu. Máme poměrně malou zahradu, takže pokud budeme zastřešeovat tak zvažujeme nízké zastřešení, ale pod kterým by se dalo koupat. :) Máte nějaké zkušenosti s jinými výrobci zastřešení?
Díky Karol

Ahoj, máme zastřešený bazén a je to naopak super. Ztísněně se tam teda necítím, naopak je to takové bezpečnější. Pořídili jsme s takovým polykarbonátem, přes který nejde dovnitř vidět, takže nás nikdo z okolí neokukuje a můžem se cákat jak chceme. Pořídili jsme z asi menší firmy zastresenilevne.cz, ale vše v pohodě. :)

Váš příspěvek
Reklama