Zastřešení bazénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina TP8.12.12
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 13:57
Zastřešení bazénu

Ahoj holky, kdo máte bazén a dělali jste zastřešení, jak jste spokojené? Mě se strašně líbí to rovné zastřešení - plochezastrese­ni.cz, ale je to celkem novinka, máte někdo něco podobného? Jak jste spokojené? Neznám nikoho, kdo by to měl. Řeším fakt bezpečnost, bazén je moje noční můra a zároven máme malou zahradu a nechci koukat půl roku na ty kopule… Kdo máte, piště, prosím, jak jste spokojené? Díky.

Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 26.11.18 14:05

My máme kopuli, a díky tomu se můžeme koupat i půl roku, letos už od začátku dubna do konce září. Jinak kvůli bezpečnosti je to u nás také nutnost, nemusím se bat, že mi tam spadnou děti nebo pes, důležité je hlavně zamykat a klíč schovat.

Janli
Kelišová 6315 příspěvků 26.11.18 14:19

Máme kopuli, do rovného bych nešla už jen kvůli tomu, že kopule prodlužuje dobu koupání. Koupeme se od začátku května, kolikrát až do října. Mě to rovný zastřešení trochu postrádá smysl. Koupat se pod tím nedá a na to, abych bazén zabezpečila, by stačil nesrovnatelně levnější plot, na ohřev černá folie.

eliskaj
Kelišová 5605 příspěvků 26.11.18 14:20

My máme klasiku ale nižší, aby se pod tím dalo koupat.topime porad

ivašot.
Kelišová 6744 příspěvků 26.11.18 14:47

Máme bazén s vyšším zastřešením už 10 let. Pod střechou se děti koupaly vlastně jen ten první rok, kdy pro ně byl bazén novinka. Teď už se koupou jen za hezkého počasí a ještě abych je pomalu někdy nutila. Příští rok asi budeme okolí bazénu trochu upravovat a pořizovat nové zastřešení a určitě půjdeme do nízkého, aby na zahradě tolik nevynikalo.

Martina TP8.12.12
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 14:58

My právě bazén chceme stavět na jaře, ale opravdu se děsim toho, že by byl bez zastřešení. A jak se Vám ty skleníkové kopule uklízí? Právě u kamarádky jsem na to házela očko a všude měla různé usazeniny atd. Tohle dřevěné mi přijde jednodušší na údržbu. Jinak koupání pod zakrytím neřeším, budeme mít ohřev a stejně se koupeme jen když je teplo. Spíš si řikam, jak pak v zimě, jestli fakt to zastřešení využíváte jako terasu. Zajímaly by mě zkušenosti - jakože stisknu tlačítko a mam zazimováno? Máme zahradu ani ne 100 m2 a to zvedací mě zaujalo na první pohled a cenově to neni zas tak odlišné od skleníku, ale ještě jsem to nikde neviděla a bojim se, aby to nedělalo neplechu…

Martina TP8.12.12
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 15:09

@eliskaj A koupete se pod tím nižším, prosím? Děkuji.

eliskaj
Kelišová 5605 příspěvků 26.11.18 15:11

@Martina TP8.12.12 celo­ročně

Martina TP8.12.12
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 15:15

a čistí se to v pohodě? jakož aby to nevypadalo jako naše okna po jednom dešti? :D :zed: Díky moc!!

eliskaj
Kelišová 5605 příspěvků 26.11.18 15:17

@Martina TP8.12.12 oplachnu to hadici, drážky taky a v pohodě…my teda nemáme to vroubkate sklo ale máme čiré, s funkci proti “spine” :nevim:

AAAjirina
Stálice 55 příspěvků 26.11.18 15:23

My máme kopuli, rovné zastřešení nevím, neznám nikoho kro to má..

Martina TP8.12.12
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 16:29

Já právě také neznám, ale máme zahradu menší než 100 m2 a nechci si půlku zaflákat zastřešením, uplně ideálně by mi tam šel jen tento https://plochezastreseni.cz/…megon-stand/ ale neznám fakt nikoho, kdo by to měl, je to nové a nevím, jak se to bude chovat za pár let… Nemáte aspon něco podobného? Cenově nám to vyšlo asi na 100 tisíc a ráda bych nějaké reference…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >