Závislá na seriálu..je to normální?

Anonymní
17.3.21 22:57

Závislá na seriálu..je to normální?

Ahoj, píšu sem jen tak, není to nic vážného. Třeba tu bude někdo, komu se to taky stalo(stává). Jsem na matersk, takže každý večer se těším, až mi dítko usne (maminy pochopí) a já si sednu k tv a odpočinu si a skouknu svůj oblíbený seriál…Jenže ten seriál, který jsem si oblíbila, tak musím videt pořád…Koukám na to (je to turecká telenovela a oddechovka, žádné vraždy, intriky, pomluvy atd, takže v téhle době příjemné aspon na odreagování), přiblble se usmívám a řikám si jééé to je ale hezký…už je to druhý turecký seriál, který sleduju. Nejsem na ty americký seriály typu Sex ve městě atd…Má to někdo taky tak..? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1418
17.3.21 23:00

Ja u seriálu uklízí atd, jen tak u toho sedět me. nebavi, ale takhle mi to lépe utíká. Aktuálně sjíždím Zoufale manželky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
17.3.21 23:03
@Janee19 píše:
Ja u seriálu uklízí atd, jen tak u toho sedět me. nebavi, ale takhle mi to lépe utíká. Aktuálně sjíždím Zoufale manželky :mrgreen:

já u seriálu odpočívám :D během dne lítám, hraju si s dcerkou a tak celkově není moc čas si v klidu sednout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
17.3.21 23:20

Bud v klidu, je to normalni. Bud rada, ze sis nasla neco, co te uspokojuje, tesis se na to, mas z toho radist. Je to furt lepsi, nez kdybys cucela cekej den do mobilu treba…ja se taky rada divam na serialy, koukam na netflix, vzdycky sjedu treba jeden serial a pak zase ctu nejakoz knizku. Stridam to podle toho, na co mam chut…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
17.3.21 23:22

A proč bys nekoukala na televizi? Obzvlášť, když si k tomu sedneš večer, když dítě spí Nebo vadí, že je to seriál a z přírodovědného dokumentu nebo politické debaty by sis hlavu nedělala? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
17.3.21 23:23

Přijde mi to úplně normální :) jsme s mužem seriáloví maniaci a jak něco rozkoukáme a chytne nás to, tak jsme netrpěliví až do dalšího dílu. Mnohdy jsme schopni shlídnutý díl rozebírat 2× tak dlouho co trval :lol: pak spekulujeme, co bude v dalším díle, kam se to vyvine..aspoň máme i po 10 letech pořád o čem mluvit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
17.3.21 23:25

Jestli můžu tipovat, že vy ujíždíte na seriálu Recept na lásku? Buďte v klidu, já na něm ujizdim taky :mrgreen: a dokonce jsem celý seriál viděla už dopředu v turečtině se slovenskými titulkami a teď ho sleduji s českým dabingem.
Je to fajn odreagovani v dnešní době. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7726
17.3.21 23:30

Já mám neustále rozkoukanych pár seriálů. Akorát teda jiný žánr a většina v angličtině ať ji nezapomenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 23:32

@Luckandlove @Luckandlove

přesně tak, ten sleduju, :lol: :lol: je to pro mě relax 8) :D

• Citovat
  • Nahlásit
556
17.3.21 23:36
@Anonymní píše:
@Luckandlove @Luckandlovepřesně tak, ten sleduju, :lol: :lol: je to pro mě relax 8) :D

Zasnena laska je lepsi:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67363
17.3.21 23:42

Normalka, ne? :-) ale ted ujizdim na knizkach, televize me prestala uplne bavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
17.3.21 23:56

Naprosto normální, Já ujížděla na seriálu Outlander.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
18.3.21 00:17
@hihi22 píše:
Zasnena laska je lepsi:))

Jo, ten jsem taky viděla :D A taky Příchuť lásky, ten je taky top. Ve všech je v hlavní roli ten samý herec a ve všech vypadá úplně jinak. To jako obdivuji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
18.3.21 00:28
@Anonymní píše:
@Luckandlove @Luckandlovepřesně tak, ten sleduju, :lol: :lol: je to pro mě relax 8) :D

Já na těch tureckých seriálech miluji to, že si vždy zamiluji vedlejší pár, než ten hlavní. :lol: Tady zbožňuji Deniz s Ozanem, v Zasněné lásce Leilu a Emreho a v Příchuti Denise a Asuman (a to ani nebyli pár :lol:)

A už tady končím s mojí zálibou v těch telenovelach. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 00:28

@Luckandlove příchuť lásky si dám, až skouknu recept na lásku🤪 😃 😂

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu