Reklama

Zbroušení předních zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ditaxxx
Nováček 1 příspěvek 29.08.18 08:40
Zbroušení předních zubů

Dobrý den, chtěla bych trochu zbrousit, či upravit svoje přední zuby. Mám je příliš velké a už dlouho mi to velice snižuje sebevědomí :( Moje doktorka tuhle službu bohužel neposkytuje :roll: Nemáte na doporučení někoho kdo toto poskytuje?. Taky bych prosila vědět cenu této služby a popřípadě zkušenosti :) Budu vděčná za každý kontakt či zkušenost :srdce:

Reklama

Reakce:

drahus65
Nováček 9 příspěvků 07.09.18 16:34

Dobrý den, odborníci na dokonalý úsměv jsou zaručeně v pražské klinice Schill Dental! Nabízejí komplexní stomatologické služby včetně těch estetických, zkuste to tam ;)

Malaga
Generální žvanilka 24597 příspěvků 07.09.18 17:25

Brousit zdravé zuby kvůli estetice? Ani se dr. nedivím, že do toho nešla…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >