Reklama

Přeobjednání u zubaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natuls
Stálice 68 příspěvků 17.08.18 15:18
Přeobjednání u zubaře

Ahojky,

zjistila jsem, že jsem objednaná k zubaři na pondělí 20.8. na 8:45 (úplně mi to vypadlo z hlavy :nevim:), takže jsem tam dnes volala, že bych se potřebovala přeobjednat (jsem v Praze a do konce srpna se do svého rodného města nedostanu), na stránkách mají, že tam jsou do 18:00 večer, bohužel mi to nikdo nebere, asi mají dovolenou. :nevim: Myslíte, že stačí zavolat v pondělí ráno v 7, že nedorazím, nebo bych jim měla například napsat mail (vůbec netuším, jestli na mail koukají :D)?

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12550 příspěvků 17.08.18 15:20

Poslala bych mail, napsala do něj, že jsem se pokoušela volat. A v pondělí ráno bych ještě volala.

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 17.08.18 15:22

Tak to záleží jak to mají v té ordinaci nastaveno :think: ,ale tak určitě se takový případ stane,že potřebuje přeobjednat… :)

Bubla_Bučková
Závislačka 3415 příspěvků 17.08.18 15:35

moje zubařka má myslím za 3 zrušené schůzky vyhazov a za nezrušení termínu 24 hodin dopředu pokutu 500 a viděla jsem to i jinde a respektuju to :nevim:

vokishka
Extra třída :D 12550 příspěvků 17.08.18 15:42
@Bubla_Bučková píše:
moje zubařka má myslím za 3 zrušené schůzky vyhazov a za nezrušení termínu 24 hodin dopředu pokutu 500 a viděla jsem to i jinde a respektuju to :nevim:

tak pokud se člověk nedovolá, tak co má asi dělat.

Anik
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 17.08.18 15:44

moje zubařka mě taky někdy před rokem informovala o sankcích, taky minimum 24 hodin. Jak už tu někdo psal, napsala bych mejlíka s omluvou a že jsem volala, a v pondělí ráno zavolala znovu a na mejlíka samozřejmě upozornila.

Natuls
Stálice 68 příspěvků 17.08.18 15:51

Poslala jsem mail, s tím, že jsem se nedovolala, a v pondělí ráno ještě zavolám a domluvím se na nový termín. :) Všem moc děkuji! :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >