Přeobjednání u zubaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natuls
Stálice 74 příspěvků 17.08.18 15:18
Přeobjednání u zubaře

Ahojky,

zjistila jsem, že jsem objednaná k zubaři na pondělí 20.8. na 8:45 (úplně mi to vypadlo z hlavy :nevim:), takže jsem tam dnes volala, že bych se potřebovala přeobjednat (jsem v Praze a do konce srpna se do svého rodného města nedostanu), na stránkách mají, že tam jsou do 18:00 večer, bohužel mi to nikdo nebere, asi mají dovolenou. :nevim: Myslíte, že stačí zavolat v pondělí ráno v 7, že nedorazím, nebo bych jim měla například napsat mail (vůbec netuším, jestli na mail koukají :D)?

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12896 příspěvků 17.08.18 15:20

Poslala bych mail, napsala do něj, že jsem se pokoušela volat. A v pondělí ráno bych ještě volala.

Stargust
Kecalka 168 příspěvků 17.08.18 15:22

Tak to záleží jak to mají v té ordinaci nastaveno :think: ,ale tak určitě se takový případ stane,že potřebuje přeobjednat… :)

Bubla_Bučková
Závislačka 4120 příspěvků 17.08.18 15:35

moje zubařka má myslím za 3 zrušené schůzky vyhazov a za nezrušení termínu 24 hodin dopředu pokutu 500 a viděla jsem to i jinde a respektuju to :nevim:

vokishka
Extra třída :D 12896 příspěvků 17.08.18 15:42
@Bubla_Bučková píše:
moje zubařka má myslím za 3 zrušené schůzky vyhazov a za nezrušení termínu 24 hodin dopředu pokutu 500 a viděla jsem to i jinde a respektuju to :nevim:

tak pokud se člověk nedovolá, tak co má asi dělat.

Anik
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 17.08.18 15:44

moje zubařka mě taky někdy před rokem informovala o sankcích, taky minimum 24 hodin. Jak už tu někdo psal, napsala bych mejlíka s omluvou a že jsem volala, a v pondělí ráno zavolala znovu a na mejlíka samozřejmě upozornila.

Natuls
Stálice 74 příspěvků 17.08.18 15:51

Poslala jsem mail, s tím, že jsem se nedovolala, a v pondělí ráno ještě zavolám a domluvím se na nový termín. :) Všem moc děkuji! :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >