Vytrhnutí zubů na přání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 00:14
Vytrhnutí zubů na přání

Ahoj,
dají se vytrhnout zuby jakože „na přání“, i když nic nebolí? Jde konkrétně o trojky a mám k tomu určitě osobní duvody.
Díky :)

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 15.08.18 00:21

Když si to zaplatíš :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 00:30
Fakt? Myslela jsem si, že lékař k tomu musi mít nějaky důvod. Díky :)
@pikola píše:
Když si to zaplatíš :nevim:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 15.08.18 00:40

Úplně v pohodě. Dokonce jsem viděla i feťáka, který si nechal vyrvat všechny zuby. Nejdřív vrchní patro, později měl naplánované i spodní. Samozřejmě tohle už mu udělali ve špitále a pod celkovou narkózou. Dost hnus :?

Luucy
Kecalka 129 příspěvků 15.08.18 00:50

A co te k tomu vede ? Ne kazdy zubar to bude ochoten udelat

Russet
Extra třída :D 11725 příspěvků 15.08.18 08:00
@Anonymní píše:
Ahoj,
dají se vytrhnout zuby jakože „na přání“, i když nic nebolí? Jde konkrétně o trojky a mám k tomu určitě osobní duvody.
Díky :)

Zdravé zuby? Abys nejdou nelitovala.. :zed:

vulpes
Kelišová 5043 příspěvků 15.08.18 09:05
@Anonymní píše:
Ahoj,
Díky :)

a důvod prozradit nechceš? (bylo by zas o čem tady diskutovat ;) ) Nějak si vůbec neumím představit proč… zdravé zuby se trhají akorát kvůli rovnání a to pak postup určí ortodontista a dá i žádanku zubaři na vytrhnutí.
Zrovna špičáky jsou standardně dost strategické zuby, díky hlubokým kořenům drží zubní oblouk. S jejich extrakcí to chce opatrně, aby to neohrozilo stabilitu celého chrupu.

AvaF
Kecalka 105 příspěvků 15.08.18 09:57

Ano, možná to někdo vytrhne.
Každý solidní a uvažující doktor ale nebude trhat zuby, které pro extrakci nemají důvod, pokud má alespoň špetku medicínského uvědomění.
Už jsem několik pacientů odmítla s tím, že zdravé zuby bez bolesti jim z jejich rozmaru nevytrhnu. Většinou mají dotyční nějaký jiný problém, který rozhodně nevyřeší vytržením zubů dle svého přání.

Kaileee
Kecalka 305 příspěvků 15.08.18 09:59

to ti žádný normální zubař neudělá, být tebou tak začnu léčit hlavu, zřejmě máš psychické problémy, pokud chceš trhat zdravé zuby (a to tě nechci urazit, myslím to vážně)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >