Zubař, který přijímá v Ostravě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kejw
Nováček 1 příspěvek 15.08.18 14:12
Zubař, který přijímá-Ostrava?

Už jsem fakt zoufalá, skoro rok hledám a nic..Když už by mě někde vzali, tak ze neskutečné peníze a to nejsem ochotná dát. Takže kdyby jste měli tip na zubaře v Ostravě, tak budu ráda!

Reakce:
malákráličice
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 15.08.18 15:39

Hledala jsem více než rok. Na stránkách České stomatologické komory je seznam zubařů, kteří by údajně měli brát nové pacienty. Píšu údajně, protože po obvolání některých z nich se ukázalo, že sice krátký čas brali, ale už neberou.
Odkaz: https://www.dent.cz/…ka-zarizeni/
Nakonec mě vzali tady, ale nevím, jak to mají teď s novými pacienty. Levní bohužel nejsou.
Odkaz: http://www.dentaldetail.cz/
Držím palce, ať se zadaří :mavam:

lucielorenc
Kecalka 371 příspěvků 8 inzerátů 15.08.18 16:08

Zkuste si zavolat na svou pojišťovnu, tam by Vám měli doporučit zubaře, který ještě bere. Ostrava a okolí je to děs někoho sehnat, ale hlavně někoho kdo to opravdu umí ☹️

velbloudice
Kecalka 333 příspěvků 17.08.18 12:38

levný zubař už téměř neexistuje! a existovat ani nebude… bohužel, ale je to tak. doporučuju hledat dobrého, ne levného…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >