Zelená rýma - jak dlouho trvala?

3.3.16 08:52

Zelená rýma jak dlouho trvala?

Zdravim maminky,
vim, ze podobna diskuse probehla, ale uz je to dele. Zajima me, jak u vas probihala lecba zelene rymy? Dcera uz ji ma skoro mesic, v polovine vypadalo, ze ustala, ale zase zacala kaslat, tedy v noci. Ted je ryma zpatky a da se zase vysmrkat. Jednou probehla lecba Pamyconem, zrovna v obdobi ustupu, jestli se to tak da nazvat. Nechci do ni davat jina antibiotika nez prave lokalni. Mate nekdo stejnou nebo podobnou zkusenost? Lecily jste bez ATB a jak dlouho? Popr. kdy jste nasadily ATB? Predem diky za zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
3.3.16 09:02

My jí máme s přestávkami už asi od října… Pamycon jednou také proběhl, ale nepřijde mi, že by měl výrazný účinek. Snažíme se posilovat imunitu, ale je to zatím tak nějak k ničemu. Dám holku zdravou do školky a už v šatně vidím děcko se zelenou nudlí u nosu, takže za nějakou dobu to má zase, a tak pořád dokola a dokola. Snad se to spraví na jaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
3.3.16 09:04

Tak umych děti trvá většinou 1-2 týdny ( dcera týden, syn do 2 týdnů ), pak je většinou 1-2 týdny klid a zase na novo, dcera to nosí že školky :-(. Už ji mají od října asi po 7 :-(. Atb kapky měli 2×, ale že by je to vyléčilo a už se nevrátilo, tak to bohužel ne :-(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
3.3.16 09:05

@hehehe : tak koukam, že nejsme jediný :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
3.3.16 09:11

@myskalucka
To určitě ne, minule jsem o tom mluvila s doktorkou, že to má téměř každé školkové dítě. :roll: Nemít babičku, co pohlídá, když to ještě není vyloženě na ležení doma, tak nevím, co bych dělala. Momentálně to má zase, pak jí to teče do krku a z toho kašle. Teď se ale naučila ukázkově plivat hleny, tak mám radost. :lol: Tam je to fakt zamořené až po střechu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.16 10:36

Ahoj, dekuju vsem za odpovedi. Je videt, ze se v tom porad ty deti placaji. Me jen znepokojuje, ze to prakticky neprestalo, jen se to zmirnilo a ted znova rozjelo, je zahlenena, uz je to fakt mesic. Nikam nechodime, je to na hlavu. Asi to znate. Jen uz nevim, jak ji pomoct. Dostala Fenistil kapky, taky ji davam rakytnikovy sirup a Vincentku do nosu. Mam pocit, ze to nikdy neskonci. Hehehe, prima, ze plive, to je skvele. Ta moje dvouletka to zatim neumi. Tak at mame ty deti co nejdrive v poradku!:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama