Zelena stolice kojence (UM comford)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jasy19
Povídálka 12 příspěvků 01.07.19 19:45
Zelena stolice kojence (UM comford)

Zdravim vsechny, chci se zeptat Jestli nekdo mate zkusenost s umelym mlekem comford (jedno jaka znacka, ktere je bez laktozy mam dojem delane na koliky a zacpy) a zelenou stolici miminka. To, ze je zelena stolice pri tomto mleku normalni je ok, ale stalo se nekomu, ze by zacalo mit mimco zelenou az po nake dobe? Diky moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineBubla Bůčková
Kelišová 7119 příspěvků 01.07.19 19:48

U nás střídavě, nakonec jen zelená, už má v příkrmy stále zelená. Počítám, že kdyby to něco bylo, už by mu něco bylo :D

Jasy19
Povídálka 12 příspěvků 01.07.19 20:10

Aha :) dekuji za odpoved a za jak dlouho po podavani um? Ja zacla davat ten comford a mel stale tmave zlutou a najednou po sesti tydnech zelena.

Yopii
Kecalka 391 příspěvků 01.07.19 20:14

Ahoj, pouzivam na doporuceni pediatra Omneo Comfort (nutrilon). Jeste, nez jsme zacli, tak upozornivala na zelenou stolici (sama na nem odkojila sve deti, tak mela prehled). Takze aspon u Nutrilonu je to normalni, i kdyz moje mala ma dopoledne zelenou ridkou a odpo uz zlutou hustou :D

Jasy19
Povídálka 12 příspěvků 01.07.19 20:31

@Yopii Aha taky dekuji :) za odpoved, me jen udivilo proc az po sesti tydnech. A budete orechazet zpet na normalni um? Ja bych to chtela zmeni, ale nevim jestli to neni jeste brzy. Nasadili jsme to v 5-6 tydnech.

Yopii
Kecalka 391 příspěvků 01.07.19 20:39

@Jasy19 no ono je to docela garda co se tyce financi, ale zatim u toho chci zustat (aspon dokud pouzivame pocatecni), jsem rada, ze mame klid od pekla s prdiky atd :D takze zatim zustaneme u tohodle, ono se muze stat, ze by ji sedlo prvni UM na ktere sahnu na vymenu, ale taky ne a riskuj to :nevim: jinak zacinali jsme na udelanych UM od nutrilonu a taky dobry (ale to jen tak 3 dny)… s jinyma zkusenosti nemam :nevim: po tech 6ti tydnech se taky nedivim, mi to zaclo tak za tyden, ale rikam, 1× denne zelena a zbytek zlute… nevim jestli mas taky nutrilon nebo jine a jestli ma ditko zelenou stolici nonstop? Jinak je ok?

Kristynka22
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 01.07.19 20:51

Ahoj, já dávala taky Nutrilon comfort, pak jsem změnila protože 1) tmavozelená skoro voda, strašně to smrdělo 2) na zácpu, kvůli které to dcera měla to sice pomohlo, ale až moc, žejo :lol: 2) na obalu píší, že jak je husté tak pomáhá i na drobné ublinkávání, ona začala blinkat právě po něm, s jiným, řidším, mlékem problém neměla… Jo a taky cena katastrofická, 400g za 250… Zezačátku mi to nevadilo, ale jak mi začala pít 120ml tak krabice byla na 3 dny a to už se teda prodraží :D

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Kelišová 7119 příspěvků 01.07.19 20:56

@Kristynka22 jo jo cena příšerná a to se mi tu paní vysmála, že nemůžu dávat za UM tři tisíce :lol:

Jasy19
Povídálka 12 příspěvků 01.07.19 21:27
@Yopii píše:
@Jasy19 no ono je to docela garda co se tyce financi, ale zatim u toho chci zustat (aspon dokud pouzivame pocatecni), jsem rada, ze mame klid od pekla s prdiky atd :D takze zatim zustaneme u tohodle, ono se muze stat, ze by ji sedlo prvni UM na ktere sahnu na vymenu, ale taky ne a riskuj to :nevim: jinak zacinali jsme na udelanych UM od nutrilonu a taky dobry (ale to jen tak 3 dny)… s jinyma zkusenosti nemam :nevim: po tech 6ti tydnech se taky nedivim, mi to zaclo tak za tyden, ale rikam, 1× denne zelena a zbytek zlute… nevim jestli mas taky nutrilon nebo jine a jestli ma ditko zelenou stolici nonstop? Jinak je ok?

My jsme v Uk takze tady je to Caw gate comford treba, ale je to na stejnem principu- bez laktozy. Tady to stoji stejne jako normalni, 800g vyjde na nase 300kc. Takze vidim, ze to tu vyjde levneji teda 8o Zacla jsem mu to davat kvuli prdikum. Sest tydnu nic tmave zluta stolicka a ted po te dobe zelena uz tyden 1× denne. Jinak je diky Bohu uplne v pohode.

Yopii
Kecalka 391 příspěvků 01.07.19 22:27
@Jasy19 píše:
My jsme v Uk takze tady je to Caw gate comford treba, ale je to na stejnem principu- bez laktozy. Tady to stoji stejne jako normalni, 800g vyjde na nase 300kc. Takze vidim, ze to tu vyjde levneji teda 8o Zacla jsem mu to davat kvuli prdikum. Sest tydnu nic tmave zluta stolicka a ted po te dobe zelena uz tyden 1× denne. Jinak je diky Bohu uplne v pohode.

Je to na tobe, zas po 3.mesici by se to melo spravovat ty koliky (ale riskuj to :D ), ja asi tu jednicku doberu no… ale cena mazec jak se pise vyse :lol:
Jinak mala mi ublinkava taky, ne moc, ale trochu jo, ale je pravda, ze se mele jak certik v krabicce, tak se ani nedivim

Jasy19
Povídálka 12 příspěvků 02.07.19 17:10
@Yopii píše:
Je to na tobe, zas po 3.mesici by se to melo spravovat ty koliky (ale riskuj to :D ), ja asi tu jednicku doberu no… ale cena mazec jak se pise vyse :lol:
Jinak mala mi ublinkava taky, ne moc, ale trochu jo, ale je pravda, ze se mele jak certik v krabicce, tak se ani nedivim

No prave risk no :) ja teda dneska koupila Hipp formuli a pristi tyden zkusim, zacnu davat jedno denne a zbytek komford a budu to zvysovat. Uvidime, snad nebude rev :P

Yopii
Kecalka 391 příspěvků 02.07.19 21:43

@Jasy19 no drzim palce, budu rada jak napises, jak to dopadlo

Jasy19
Povídálka 12 příspěvků 02.07.19 22:17
@Yopii píše:
@Jasy19 no drzim palce, budu rada jak napises, jak to dopadlo

Dekuji urcite pisnu. Jen tak premyslim, aby to nebylo moc, protoze s tim UM comford trosku kojim, takze jestli do toho zacnu zarazovat jeste Hipp, tak to bude asi gulas :roll:. No uvidime jeste se zeptam radai dr.

Yopii
Kecalka 391 příspěvků 03.07.19 10:47
@Jasy19 píše:
Dekuji urcite pisnu. Jen tak premyslim, aby to nebylo moc, protoze s tim UM comford trosku kojim, takze jestli do toho zacnu zarazovat jeste Hipp, tak to bude asi gulas :roll:. No uvidime jeste se zeptam radai dr.

No ja prechazela na zacatku vylozene z mlika na mliko, zadne “postupne zajizdeni” jsem nedelala a pedi rikala ze v poho… a jak jsem prechazela z kojeni tak taky rikala ze cajk - ptala jsem se i jestli je mozne dat behem vyhradniho kojeni narazove hned UM (kdyby se mi neco stalo nebo tak, tak jsme meli doma) a rikala, ze bez problemu, ze zadne potize nebyvaji… a nemeli jsme ani z prechodu z mlika na mliko

Jasy19
Povídálka 12 příspěvků 03.07.19 12:19
@Yopii píše:
No ja prechazela na zacatku vylozene z mlika na mliko, zadne “postupne zajizdeni” jsem nedelala a pedi rikala ze v poho… a jak jsem prechazela z kojeni tak taky rikala ze cajk - ptala jsem se i jestli je mozne dat behem vyhradniho kojeni narazove hned UM (kdyby se mi neco stalo nebo tak, tak jsme meli doma) a rikala, ze bez problemu, ze zadne potize nebyvaji… a nemeli jsme ani z prechodu z mlika na mliko

Aha tak dobre vedet, tak mozna zkusim hned zmenu. Jaky cajik jste davali a kolik ml denne tak v tech 3 mesicich, jestli se muzu zeptat. Ja davam na prdiky, ale kamaradky, ze muzu jen tak 20ml..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama