Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
My začli chodit teď častěji, na podzim, jak pršelo, jsem to flákala, ale teď chodíme denně, byť třeba jenom na půl hodinky. Malou šoupnu do manducy, popadnu pesy a hurá na pole, nic moc jiného se tu nedá. Takže začínám uvažovat nad sáňkama, ta fotka Anguy je supr, aspoň vidím, že to jde i takto, protože možná přesně tak dopadnem, malá ještě ani nesedí. Navíc teda, když jí dám spát do postýlky, spí 3×denně půl hoďky. Venku daleko déle, teď už to jsou tři hodiny co spí.
Náš mladej je protivnej, když se nedostane ven, takže chodíme za každého počasí minimálně na tu 1,5 hoďku. Teď jak je zima, tak v kočárku opravdu krásně spinká. Naštestí mám kočárek-tank, takže projedeme všechny ty hromady sněhu.Jinak s 3,5 měsíčním mimčem si hrajeme s hrazdičkou, taky na hrací dece, cvičíme na bříšku a tak. Občas si dokonce hraje i sám,ale spíš u toho musím asistovat. ![]()
Taky si říkám,jak se budeme brodit sněhem s kočárem
Jsme skoro 1 km od města…občas na nás zapomenou s prohrnutím cesty
Na sáňky to moc nevidím (no,ani je nemáme
),prcek ještě nesedí a nejspíš bych ji někde vyklopila.Navíc,kočár venku je jediné místo, kde slušně spí
Takže mám obavy,jako Simík78 ,že bude malá protivka protivná.Nezbývá než doufat,že ta sněhová nadílka nebude taková…
Tak už máme sněhu do 1/4 lítek a v tomhle tahat kočárek, řeknu Vám, že jsem to včera vzdala. Takže teď mi třeští hlava, pomalu nic neudělám, protože skáču jen kolem malýho, abych ho víc zaměstnávala a utahal se a prospal…A do toho stěhování, to jsem zvědavá, jak to bude ten náš cipísek snášet…
zuzouš píše:
My začli chodit teď častěji, na podzim, jak pršelo, jsem to flákala, ale teď chodíme denně, byť třeba jenom na půl hodinky. Malou šoupnu do manducy, popadnu pesy a hurá na pole, nic moc jiného se tu nedá. Takže začínám uvažovat nad sáňkama, ta fotka Anguy je supr, aspoň vidím, že to jde i takto, protože možná přesně tak dopadnem, malá ještě ani nesedí. Navíc teda, když jí dám spát do postýlky, spí 3×denně půl hoďky. Venku daleko déle, teď už to jsou tři hodiny co spí.
taky přes den spíme tak půl hoďky a po procházce klidně 3 hodiny,takže ven postě musíme:) i když je Zuzanka prcek, dobře ji obleču, hodím do fusaku a zima jí zatím nebyla:) mě ale zima je, tak to docela šidím a du s ní jen na krátkou procházku do obchodu:)