Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@hehehe píše:
@Mallorka
To nic nemění na jeho nevkusnosti…![]()
Není tohle zbytečné? Udělala jsis dobře?
![]()
zakladatelko, z těchto dvou je lesk hezčí, na rejpání nedej, kdoví, co nosí ony. Nicméně ten s tím pravým králíkem, tak ta první bunda je pěkně opelichaná
No jo, ale hlavně že je to pravej krlík
![]()
@araw píše:
Není tohle zbytečné? Udělala jsis dobře?![]()
![]()
zakladatelko, z těchto dvou je lesk hezčí, na rejpání nedej, kdoví, co nosí ony. Nicméně ten s tím pravým králíkem, tak ta první bunda je pěkně opelichaná![]()
No jo, ale hlavně že je to pravej krlík
![]()
A co jsem provedla? Jen názor do diskuze… ![]()
@araw děkuji, já si z toho nic nedělám. Poradila jsem se, ještě s manželem a dvěma kamarádkami, co mě znají a za ně také lesk
Moc se na ni těším a děkuji.
Ahojky,
tak kabát dorazil hned druhý den po objednávce a jsem mooooc spokojená a okolí se líbí. Slyšela jsem hodně pochval, tak mám radost a co dodat, konečně mi nemrznou stehna při vození kočárku ![]()