Život mi připadá k uzoufání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 23:25
Život mi připadá k uzoufání

Holky musím se Vám svěřit. Je mi 22, dítě nemám.
Do svých 20 jsem měla fajn život středoškolačky, kamarádky, brigády. Poté jsem se nastěhovala k přítelovi do 40 km vzdáleného města a to proto, že on zde má dobrou práci.

Jsem tu skoro 3 roky, práci tu nemám, dojíždím a z výplaty mi zbyde cca 10 tisíc. :? Nemám tu ani kamarády, jediná co tu je tak přítelova rodina. Tchýně, za kterou nechodím, sociálka ji starší dítě vzala takže chápete :potlesk: ale strasně si myslí jaká není dobrá přitom je na sociálce a zajímají ji jen péra a soulož -_- a strýc alkoholik, zloděj, sociál. :? :roll: Mé vztahy s kamarádkami vyšuměly, jsme každá jinde.

Začala jsem chodit do fitka ale s nikým jsem se tam neseznámila, chodí tam jen chlapi, je to tady malé městečko. Už mě to tu pěkně štve. Dodělávám si dálkově VŠ, jinak kdysi výřečný a společenský člověk, kterým jsem byla je teď zakoktaná troska bez sebevědomí.

Přítel o to hure ani žádné kamarády nemá, takže trávíme čas jen spolu, a když je v práci a je léto tak se mi chce plakat, sedím doma :,( :,( :,(

Nevím co si se svým životem počít tak zoufale to takhle nechci ale nevím od čeho se odpíchnout :? :,( :,( :,(

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23067 příspěvků 26.01.19 23:29

Hele.....co na to říct.....v práci se s nikým nebavíš? Ve škole? Zkus jít na nějaké cvičení, kde bude větší výskyt ženských…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 23:38

Kurde, já už nevím kde ty ženský nahnat :-D v práci jsem sama, pracuji v trafice. Už jsem si i podala inzerát a nic :nevim: :nevim:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23067 příspěvků 26.01.19 23:43
@Anonymní píše:
Kurde, já už nevím kde ty ženský nahnat :-D v práci jsem sama, pracuji v trafice. Už jsem si i podala inzerát a nic :nevim: :nevim:

změň práci

Jakeee
Nováček 9 příspěvků 27.01.19 00:01

Třeba by pomohlo napsat odkud jsi. A někdo by se tady třeba našel z okolí ;)
Pokud chceš pokecat, můžeš mi napsat do zpráv. Jsme asi trochu ve stejný situaci a věkově skoro stejně ;)

Lucie_Sx
Závislačka 3389 příspěvků 27.01.19 00:31
@Anonymní píše:
Holky musím se Vám svěřit. Je mi 22, dítě nemám.
Do svých 20 jsem měla fajn život středoškolačky, kamarádky, brigády. Poté jsem se nastěhovala k přítelovi do 40 km vzdáleného města a to proto, že on zde má dobrou práci.

Jsem tu skoro 3 roky, práci tu nemám, dojíždím a z výplaty mi zbyde cca 10 tisíc. :? Nemám tu ani kamarády, jediná co tu je tak přítelova rodina. Tchýně, za kterou nechodím, sociálka ji starší dítě vzala takže chápete :potlesk: ale strasně si myslí jaká není dobrá přitom je na sociálce a zajímají ji jen péra a soulož -_- a strýc alkoholik, zloděj, sociál. :? :roll: Mé vztahy s kamarádkami vyšuměly, jsme každá jinde.

Začala jsem chodit do fitka ale s nikým jsem se tam neseznámila, chodí tam jen chlapi, je to tady malé městečko. Už mě to tu pěkně štve. Dodělávám si dálkově VŠ, jinak kdysi výřečný a společenský člověk, kterým jsem byla je teď zakoktaná troska bez sebevědomí.

Přítel o to hure ani žádné kamarády nemá, takže trávíme čas jen spolu, a když je v práci a je léto tak se mi chce plakat, sedím doma :,( :,( :,(

Nevím co si se svým životem počít tak zoufale to takhle nechci ale nevím od čeho se odpíchnout :? :,( :,( :,(

Co pes?? V trafice může být s tebou. A ven budeš muset. Psích akcí je milion.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 00:32

Nevzdavej to, je to škoda. Si zdravá, mlada jen to chce najít správne lidi a aktivitu. Jestli ti to pomůže, tak ja trpím několik let psychickou nemocí a v mém věku už se zdá pomalu jako jediné řešení sebevražda :roll:. Jsem nepatrně starší než ty o pár let.
Když tě to nenaplnuje, co se prestehovat zpátky nebo úplně jinam ? :nevim: Trápit věcne se nemůžeš.

Epl
Stálice 59 příspěvků 27.01.19 00:47

Skús sa venovať nejakému športu, trebárs, behanie, kolieskové korčule, aj pes je dobrý nápad… Čokoľvek v pohybe bude dobre aj pre tvoju psychiku a budeš mať náplň dňa. Nebudeš z toho taká zúfalá a budeš sa cítiť aj fyzický omnoho lepšie. No a kamoška sa snáď časom nájde. Prípadne nejaká zumba, aerobik… Tam by sa aj kamarátka mohla nájsť

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 27.01.19 01:07

Tak když pracuješ v trafice,tak si vyhlídni někoho sympatického, koukni, co kupuje a nahoď řeč (časopis o psech - třeba kam chodí na procházky…, je tu cvičák …).

Jinak zkus cvičení pro ženy, bývá třeba v sokole. Kurzy šití, malování, keramiky (tu mají snad všude). Koukni na nabídku od školy, někdy jsou tam i kurzy pro dospělé. Nebo choď pomáhat do nějaký herny s dětmi, matky si rády pokecají.

Najdi si prostě svůj koníček, jinak to toho tvýho chlapa bavit nebude, když budeš pořád uzoufaná.

Já když už nemůžu a potřebuju pokecat, tak prohodím aspoň pár slov s prodavačkou, zelinářem, sousedkou a postupně si tak zjišťuju, co kde jak a postupně se dostávám k lidem, s kterými nás pojí něco společného.

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 27.01.19 01:08

Když mám nouzi nejvyšší, tak volám třeba i hodinu starým známým.

Jinak tchýně není ta pravá kamarádka pro tebe. Chce to někoho věkově podobného. to že je to tchýně, neznamená, že musíte být nutně nejlepší kamarádky.

astoret
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 27.01.19 08:04

Asi bych nepodrizovala zivot priteli kvuli jeho praci, kdyzvtam nejsi stastna a nikoho tam nemas.. Co zkusit jinou praci, kde by ses mohla s nekym seznamit. Mlsda jsi jen jednou, mela by sis uzivat, bavit a byt stastnaca ne se uzirat a byt osamela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >