Reklama

Život se sobcem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 09:22
Život se sobcem

Hezké ráno,
Asi se potřebuji hlavně vykecat a nebo slyšet, ze je to normální, ze vy to máte doma stejně :)
Možná to všechno teď moc prožívám, protože mám čas…
S přítelem čekám miminko, na které se hrozně moc těším a o kterém si myslím, ze mělo být vyvrcholením našeho vztahu..bohužel mi přijde, ze spis od otehotneni jde všechno z kopce.. :roll: hned brzy po zjištění // jsem skončila na riziku, byla jsem v nemocnici..a v té chvíli jsem si myslela, ze přítel se zachová jinak. Ale přišlo mi, ze to nijak neproziva. Pořád mluvil o svých problémech, práci, bolavem lokti.. :think:. a to, ze já mohla každou chvíli potratit bylo mimo.. v te době u mě hrozně klesl. 2 měsíce jsem pak musela jen ležet, on by se o mě nepostaral, neuvari a nenakoupi ani pro sebe.tak jsem odjela na ty 2 mesice k rodičům, kteří mi v te chvíli pomohli. a to i financne, jelikoz on to nějak nevnímal, ze jsem najednou bez prijmu. Hrozne jsem se v něm zklamala :nevim: všechno jsem mu to pak řekla, chtela jsem v nem citit tu oporu, preci jen to byl spolecny problem. :think:
on oponoval tím, ze jsem ho nechala být samotného já..ze on potřeboval taky pomoci :zed: ale co já bych zmohla, když jsem nemohla vstát z lůžka.. tu dobu jsme akorát prohadali, mezitím předtím jsme se nehadali snad nikdy. Pak jsme se domluvili, ze to zkusíme znovu, budeme rodiče a malé za to nemůže. Jenže ve mně to je pořád, od té doby me vším štve, nemůžu uz se na něj dívat téma zamilovamyma očima, vidím v něm jen hrozného sobce.
Teď, kdy uz jsem v pořádku a mimco se vyvíjí, jak má, tak mi zase přijde, ze vůbec mé těhotenství nevnímá, pořád chce, abych ho obskakovala, poslouchala jeho nářky na práci, kolegy, dennodenne je něco špatně, kvůli čemu ho mám vyslechnout a politovat 8o a že by se zeptal, co je potřeba pro malého, jak se vede mně, když ani ne za měsíc rodim..a to si to mimco tolik přál..
Výbava a vše je na mě, on si zije dale svym pohodarskym zivotem.
Desim se, ze až se malé narodí, ze me bude vycerpavat nejen to, ale hlavně jeho táta. :zed: uz ted me dost vysavaji jeho řeči a jsem rada, když odejde do práce. :nevim: takhle by to být nemělo, ze…
Měla jste to některá podobně, ze vás přístup chlapa v těhotenství tak zklamal? Spravilo se to pak? Nebo myslíte, ze zbytečně vysiluji, ze jsem jen hormony rozhozena tehule? :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3413 příspěvků 07.02.17 09:30

Nedivím se ti, že tě zklamal. Do nemocnice ti chodil líčit svoje problémy, pak místo abys dva měsíce byla v klidu domova, taks musela využít rodičů, kteří se o tebe postarali, protože přítele to ani nenapadlo. Volal ti aspoň? Chodil tě k nim navštěvovat? Ptal se, jak se ti vede? Alespoň tuhle maličkost? Nebo když už ti volal, tak si vyléval srdíčko, jak je mu špatně, že jsou na něj všichni zlí atd.?

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 07.02.17 09:31

Nezbývá, než doufat, že po těhotenství se to zlepší :-) Ale je mi jasné, že to mrzí…

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 07.02.17 09:35

On se asi tak choval vzdy aa ty jsi ho obskakovala, myslela sis, ze se s ditetem zmeni a ono nic..

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 07.02.17 09:35

A proto se děti mají dělat až po svatbě, domluvě na financích atd atd.

Ještě jsem tu nenašla diskuzi, kterou by zakládala takto zklamaná novomanželka, která čeká první to zdůraznuji první dítě. Kdyby mě někdo chtěl brát za slovo.
Ano, pos.rat se to může i v manželství.

Prožíváš to naprosto správně, taky by se mě dotklo, kdyby se o mě přítel nedokázal postarat - ovšem, já bych s přítelem netěhotněla, až a jedině s manželem.

Ano chová se jako sobec a moc ti držím palce, aby si to s vaším společným soužitím „nerozmyslel“, protože novorozenec je nápor na nervy jako prase.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 07.02.17 09:35

Ja si myslim, ze tohle rozhodne nejsou hormony v zadnem pripade! Ono bohuzel az v tezkych situacich doopravdy poznas, koho mas po svem boku! Je to smutne, ale je to tak. Na druhou stranu- mohl mluvit jen o sobe, aby odvedl rec od skutecneho problemu- on pobyt v nemocnici je depka sama o sobe a jeste mluvit o potratu tomu neprida :roll: dalsi vec je pak to starani a vareni- to uz je prusvih! Pokud pak bude mrnous, tobe se nedejboze neco stane a bude se muset starat, tak to bude v riti, kdyz neni schopnej se poradne postarat ani sebe. Behem tehu sem taky musela nejaky cas lezet. Muz prisel z prace v 17h a jeste varil, uklizel a upekl!!! Pak kdyz bylo dcerce 8mes, skoncila sem v nemocnici skoro na mesic. Muz varil, uklizel, pral, ZEHLIL!!a jeste za mnou ob den-dva jezdil do nemocnice a vozil mi buchticky upeceny! Poklad muj :srdce:

zoidberg
Extra třída :D 11475 příspěvků 07.02.17 09:40

Vzhledem k tomu, jaké má stresy v práci a ty ho ani nechceš vyslechnout, mi to jako pohodářský život nepřipadá. V práci problémy, doma hormonální bomba, pak kdo je víc vyčerpaný.

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 07.02.17 09:40
@truelly píše:
A proto se děti mají dělat až po svatbě, domluvě na financích atd atd.

Ještě jsem tu nenašla diskuzi, kterou by zakládala takto zklamaná novomanželka, která čeká první to zdůraznuji první dítě. Kdyby mě někdo chtěl brát za slovo.
Ano, pos.rat se to může i v manželství.

Prožíváš to naprosto správně, taky by se mě dotklo, kdyby se o mě přítel nedokázal postarat - ovšem, já bych s přítelem netěhotněla, až a jedině s manželem.

Ano chová se jako sobec a moc ti držím palce, aby si to s vaším společným soužitím „nerozmyslel“, protože novorozenec je nápor na nervy jako prase.

To moc nechápu. :think: Jako že když je mimčo před svatbou, chlap se chová jak pako. A kdyby počkali po svatbě, tak je z něho supr manžel a táta? 8o Aby ta, co už má po svatbě, neměla navíc jestě problém s rozvodem. :mrgreen:

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 07.02.17 09:41

Nejak nechápu to bez příjmu…jak to máte domluvené dále? Ty se budeš z mateřské nebo rodičáku starat o všechno kolem dítěte? Nebo ti milostivě občas něco pošle?
To si vyjasněte nejlíp ještě před porodem, pak budeš mít fakt jiné starosti a ne nervy na to ještě se s ním hádat o prachy.

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 07.02.17 09:43
@zoidberg píše:
Vzhledem k tomu, jaké má stresy v práci a ty ho ani nechceš vyslechnout, mi to jako pohodářský život nepřipadá. V práci problémy, doma hormonální bomba, pak kdo je víc vyčerpaný.

8o Tak on je aspoň fit a mimino chtěli oba. Ona měla zdr. problémy, musela ležet. A ON se na ni vyprd. Za mě chlap na ho.vno.

arinecka
Závislačka 4603 příspěvků 07.02.17 09:43

Než jsi odjela na ty dva měsíce k rodičům tak bylo co? Ležela jsi doma a čekala že se o tebe postará a když se nic nedělo tak si odjela? Nebo jsi jela hned protože jsi dopředu věděla že se o tebe nepostará? :think:

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 07.02.17 09:44
@Nymphetamine píše:
Ja si myslim, ze tohle rozhodne nejsou hormony v zadnem pripade! Ono bohuzel az v tezkych situacich doopravdy poznas, koho mas po svem boku! Je to smutne, ale je to tak. Na druhou stranu- mohl mluvit jen o sobe, aby odvedl rec od skutecneho problemu- on pobyt v nemocnici je depka sama o sobe a jeste mluvit o potratu tomu neprida :roll: dalsi vec je pak to starani a vareni- to uz je prusvih! Pokud pak bude mrnous, tobe se nedejboze neco stane a bude se muset starat, tak to bude v riti, kdyz neni schopnej se poradne postarat ani sebe. Behem tehu sem taky musela nejaky cas lezet. Muz prisel z prace v 17h a jeste varil, uklizel a upekl!!! Pak kdyz bylo dcerce 8mes, skoncila sem v nemocnici skoro na mesic. Muz varil, uklizel, pral, ZEHLIL!!a jeste za mnou ob den-dva jezdil do nemocnice a vozil mi buchticky upeceny! Poklad muj :srdce:
:potlesk: Skvělý!

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 07.02.17 09:44

@Ice79 beru to tak, že svatbou se zavazuje, že se o ni postará v dobrém i zlém…že by byli na dítě více připraveni, domluveni na mnoha věcech včetně bydlení, financí…
A pokud by se o tom začali bavit, možná by s ním ani k té svatbě a pokračování vztahu nedošlo a zakladatelka by poznala, že je to holt vadný kus..takhle on nic neslibovat a když se mu to nebude líbit - že na něj prostě bude méně času a energie, tak v klidu odejde za nějakou, co ten čas mít bude…jak prosté. On nic nesliboval.

Netopirek
Echt Kelišová 7609 příspěvků 07.02.17 09:45

Co se týče nadšení a prožívání těhotenství, tak ten můj měl stejně. Prostě bez emocí. Ale pomáhal mi doma. Nakoupil cestou z práce, když jsem mu poslala sms co doma chybí, uvařil večeři, pomáhal mi s mojí dcerou…
Dle toho co píšeš ty máš doma dítě už teď. Jasně mu řekni co od něj očekáváš, ale zeptej se i jeho co očekává on.
Jestli doma mluvíš jen o mimču, tak se nedivím, že se ti připomíná, že i on má problémy.
Vyjasnili jste si už před začátkem spolužití jak si to oba představujete?

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 07.02.17 09:47
@Ice79 píše:
To moc nechápu. :think: Jako že když je mimčo před svatbou, chlap se chová jak pako. A kdyby počkali po svatbě, tak je z něho supr manžel a táta? 8o Aby ta, co už má po svatbě, neměla navíc jestě problém s rozvodem. :mrgreen:

Svatba je vetsinou dost zkouska :) pro vztah, prvni velky stres, penize, na hodne vecech je potreba se dohodnout. Pro nekoho jen papir, pro nekoho slib zavazku. Deti umi delatkazdej, ale do svatby se hrne malokdo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama