Zjistí exekutor, že jsem se vdala?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 22:52
Zjistí exekutor,že jsem se vdala ?

Ahoj, otázka je jasná. Má exe šanci zjistit, že jsem se vdala, pokud moje peníze nebudou chodit na účet manžela a nechám si svoje jméno?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
migmina
Kecalka 157 příspěvků 11.01.19 22:57

Ma na to pravo.zjisti vse,tomu nezabranis

GabinkaCh
Závislačka 3017 příspěvků 11.01.19 22:59

Tomu neutečeš,holka

Božislava
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 11.01.19 23:00

Když mu to nikdo nevyzvoní, ale v Čechách se rozkecá všechno

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 23:04
@Božislava píše:
Když mu to nikdo nevyzvoní, ale v Čechách se rozkecá všechno

to máš pravdu. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 23:05

Holky a vy víte… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 23:11

Měla jsem exekuci rok a půl 30 000,–. Normálně trvalé bydliště, příjem, účet ale nikdy mě jakkoliv kromě pošty nevyhledával, nesondoval, neblokoval, nevyklízel - po tom roce a půl jsem s prosíkem volala, jestli to můžu splácet a on mi nadiktoval částku a číslo účtu. Asi jsem měla nedbalého exekutora nebo mu ta částka zatím nestála za zájem, těžko říct. :) Takže je to možné. Asi záleží na daném exekutorovi, jakou si dá práci. :nevim: Ale zjistit si to bude moci určitě.

Ou
Kelišová 5849 příspěvků 11.01.19 23:15

A on si tě chce vzít, když ví že máš exekuce, které neřešíš a tudíž je velmi pravděpodobné, že exekutor půjde po jeho majetku?

To je vcelku podobně finančně negramotný jako ty. Dokud máš na sobě dluhy, tak se v žádném případě nevdávej. A ty dluhy začni řešit.

https://www.penize.cz/…lu-a-exekuce

tini
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 11.01.19 23:20

Zjisti to z evidence obyvatel,to je online evidencni system,kam ma pristup

tini
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 11.01.19 23:21

Ale tvoje dluhy zustanou tvymi dluhy.Na plat manzela nepujde a na jeho vylucny majetek taky ne

Pesimistaa
Závislačka 3178 příspěvků 12.01.19 00:21
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka je jasná. Má exe šanci zjistit, že jsem se vdala, pokud moje peníze nebudou chodit na účet manžela a nechám si svoje jméno?

zjisti, drive ci pozdeji a pokud namate dokonalou predmanzelskou smlouvu, tak oskube vas oba, soudruh exekutor

xjuklickova
Kelišová 5203 příspěvků 1 inzerát 12.01.19 01:13

Samozrejme, ze zjisti a pujde po vsech sporenich co manzel ma. Byvavalo, ze se ho to netyka.

JTom
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 12.01.19 02:39
@Pesimistaa píše:
zjisti, drive ci pozdeji a pokud namate dokonalou predmanzelskou smlouvu, tak oskube vas oba, soudruh exekutor

Exekutor nemůže nikoho oškubat. Zastupuje zájmy věřitele až v případě, že dlužník nesplácí, nereaguje na upomínky a ignoruje pravomocný rozsudek soudu. Bez toho všeho současně nemůže sám o sobě dělat vůbec nic.
Divit se mohou oba. V manželském slibu by mohlo být, že snoubenci vzájemně znají kromě zdravotního stavu i výši dluhů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 03:50

@JTom a je to hnus hnus si brát někoho když mám dluhy nedej bože exekuce. To teď znám jednoho povedeneho ogarka, kolegyni požádal o ruku po 4 měsících vztahu :mrgreen: a má asi 700 tisíc v pujckach a nastopro ona to neví. Jako splácí to,ale podle me je nemorální až na pudu nerict nastávající/mu o svých všech finančních a zdravotních věcech.
Exekuce vyres bankrotem ať se z toho vyhrabes a pak se klidně vemte.

Dracietka
Kecalka 248 příspěvků 12.01.19 06:36

Ano zjistí, záleží na exekutorovi co udělá. Muze postihnout ucet manzela od doby co jste manzele (financni prostredky jsou za manželství společné) a když zjistí, kde bydlíš. Muze zacit oblepvt majetek.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >