Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahojky, s manželem se již přes tři roky snažíme o mimi. Jsme vcelku mladý pár, já 24, on 28. Oba jsme naprosto zdraví, manžel spermíky na 1, já ovulace každý měsíc. Minulý rok na podzim jsem byla i na laparoskopii a hystesteroskopii, vše tam mám tak jak má být. Od června 2013 zkoušíme IUI, zítra to bude týden co proběhla 2.IUI, tak za týden uvidím zda dorazí MS. Teď chceme zkusit pár IUI a pak na podzim už IVF. Docházíme na kliniku Iscare v Praze. Hledám někoho kdo je na tom podobně a s kým bych sdílela stejné pocity a navzájem se podpořily.
@Martinka1988 čauky a nechces za nama do diskuze inseminace
jinak my se snažíme uz taky 3 roky a výsledek jeden Zamkly a jeden spontalni potrat ten jsme se do toho zase pustili po revizi bohužel me nechodi ovulace ted uz ani z praskama uvidim v pondělí jestli to tento mesic vůbec iui bude
Když tam je toho psaní už tolik, že se v tom člověk už ztrácí:o( Tak to já naštěstí ani jednou těhu neprodělala. To musí být na psychiku horzné, žít, že si konečně těhu a pak zas nic:o( A kolik Ti je? Děti ještě žádné nemáš?
@Martinka1988 prave ze zadne nemame jsou to první pokusy a snažíme se od 26 takze za chvilku mi bude 29 achjo je to hrozne clovek uz veri na zázraky a stejne nakonec nic ono asi je to celých 9 mesicu nejiste…
Ahoj můžu se přidat s přítelem se snažíme už skoro dva roky, oba jsme taky v pořádku pan doktor z Pronatalu mi řekl že jsem si dobře zvolila partnera
, ve středu jsme zkusili první IUI tak teď čekám bude to dlouhých 14 dní než budu testovat ![]()
Ahojky holky já mam za sebou už 4 IUI a teď cekam na výsledek chodím teď do Pronatalu, ale první 2 IUI byla provedena v podolí tak jsem, ale nebyla spokojena… jinak o mimi se snažíme už 3 roky a 10 měsíců ![]()
Testovat mám 31.7 a tím, že zavadim utrogestan tak ten mi ms vždy zpozdí ![]()
Tento pátek 26.7. čekám MS. Snad nedorazí. Zatím nic zvláštního nepociťuji, jen mě šílerně bolí prsa, ale to před každou MS
Membina: Ahojky, kokám, že jsme na tom dost podobně se snažením, my 3 roky a 3 měsíce
) A zdravotně jste na tom jak vše ok? My IUI teď třití, loni v srpnu byla první a teď po sobě dvě. Snad se konečně zadaří. Držím u Vás palečky. Kolik Váme je Tobě a partnerovi?
Monica: Ahojky, jo to čekání po IUI je strašně dlouhé. Každý říká nemyslet na to, ale öno to prostě nejde:o(
Membina: já také užívám utrogestan a MS vždy dorazí přesně na den. Je fakt, že spíš zobu jak si vzpomenu, většinou jen ráno a po celý den zapomínám:o(
Ahoj Martinko, já teda ten utrogestan zavadim 1-0-1 pravidelně a ms přijde vždy až po vysazení… jinak mě letos bude 24 a manželovi je 27 let..u nás je problém máme darované spermijky a IUI už podstupuji 4 měsíce v kuse, ze začátku byla stimulace clostikem a teď tu poslední jsem dostala injekce menopur prý jsou silnější
@Martinka1988 píše:
Monica: Ahojky, jo to čekání po IUI je strašně dlouhé. Každý říká nemyslet na to, ale öno to prostě nejde:o(
no je to strašně dlouhý a já husa si vzala dovolenou
testovat mám až 31.7. prý přesto i kdybych to dostala, ty jsi psala že jsi na tom byla už potřetí a to už jsi si píchala hormony já zatím ne zobala jsem ten clostil…a pokud to nevyjde tak příště už dostanu injekce ![]()
Je Móňó to testujeme stejně a já si taky teď pichala injekce tak snad to zabere ![]()