Zkoušeni IUI červen, červenec, srpen, září 2013

1419
18.7.13 10:23

zkoušeni IUI červen, červenec, srpen, září 2013

Ahojky, s manželem se již přes tři roky snažíme o mimi. Jsme vcelku mladý pár, já 24, on 28. Oba jsme naprosto zdraví, manžel spermíky na 1, já ovulace každý měsíc. Minulý rok na podzim jsem byla i na laparoskopii a hystesteroskopii, vše tam mám tak jak má být. Od června 2013 zkoušíme IUI, zítra to bude týden co proběhla 2.IUI, tak za týden uvidím zda dorazí MS. Teď chceme zkusit pár IUI a pak na podzim už IVF. Docházíme na kliniku Iscare v Praze. Hledám někoho kdo je na tom podobně a s kým bych sdílela stejné pocity a navzájem se podpořily.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7965
18.7.13 10:29

@Martinka1988 čauky a nechces za nama do diskuze inseminace :) jinak my se snažíme uz taky 3 roky a výsledek jeden Zamkly a jeden spontalni potrat ten jsme se do toho zase pustili po revizi bohužel me nechodi ovulace ted uz ani z praskama uvidim v pondělí jestli to tento mesic vůbec iui bude

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1419
18.7.13 11:32

Když tam je toho psaní už tolik, že se v tom člověk už ztrácí:o( Tak to já naštěstí ani jednou těhu neprodělala. To musí být na psychiku horzné, žít, že si konečně těhu a pak zas nic:o( A kolik Ti je? Děti ještě žádné nemáš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7965
18.7.13 11:36

@Martinka1988 prave ze zadne nemame jsou to první pokusy a snažíme se od 26 takze za chvilku mi bude 29 achjo je to hrozne clovek uz veri na zázraky a stejne nakonec nic ono asi je to celých 9 mesicu nejiste…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
226
19.7.13 13:31

Ahoj můžu se přidat s přítelem se snažíme už skoro dva roky, oba jsme taky v pořádku pan doktor z Pronatalu mi řekl že jsem si dobře zvolila partnera :D, ve středu jsme zkusili první IUI tak teď čekám bude to dlouhých 14 dní než budu testovat :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
521
21.7.13 15:20

Ahojky holky já mam za sebou už 4 IUI a teď cekam na výsledek chodím teď do Pronatalu, ale první 2 IUI byla provedena v podolí tak jsem, ale nebyla spokojena… jinak o mimi se snažíme už 3 roky a 10 měsíců :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7965
21.7.13 18:55

@Membina ahojky a kdy čekás nebo spis necekaš MS ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
521
22.7.13 07:22

Testovat mám 31.7 a tím, že zavadim utrogestan tak ten mi ms vždy zpozdí :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1419
22.7.13 13:52

Tento pátek 26.7. čekám MS. Snad nedorazí. Zatím nic zvláštního nepociťuji, jen mě šílerně bolí prsa, ale to před každou MS

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1419
22.7.13 13:55

Membina: Ahojky, kokám, že jsme na tom dost podobně se snažením, my 3 roky a 3 měsíce :o) A zdravotně jste na tom jak vše ok? My IUI teď třití, loni v srpnu byla první a teď po sobě dvě. Snad se konečně zadaří. Držím u Vás palečky. Kolik Váme je Tobě a partnerovi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1419
22.7.13 13:56

Monica: Ahojky, jo to čekání po IUI je strašně dlouhé. Každý říká nemyslet na to, ale öno to prostě nejde:o(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1419
22.7.13 13:58

Membina: já také užívám utrogestan a MS vždy dorazí přesně na den. Je fakt, že spíš zobu jak si vzpomenu, většinou jen ráno a po celý den zapomínám:o(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
521
22.7.13 16:53

Ahoj Martinko, já teda ten utrogestan zavadim 1-0-1 pravidelně a ms přijde vždy až po vysazení… jinak mě letos bude 24 a manželovi je 27 let..u nás je problém máme darované spermijky a IUI už podstupuji 4 měsíce v kuse, ze začátku byla stimulace clostikem a teď tu poslední jsem dostala injekce menopur prý jsou silnější

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
226
22.7.13 16:59
@Martinka1988 píše:
Monica: Ahojky, jo to čekání po IUI je strašně dlouhé. Každý říká nemyslet na to, ale öno to prostě nejde:o(

no je to strašně dlouhý a já husa si vzala dovolenou :? testovat mám až 31.7. prý přesto i kdybych to dostala, ty jsi psala že jsi na tom byla už potřetí a to už jsi si píchala hormony já zatím ne zobala jsem ten clostil…a pokud to nevyjde tak příště už dostanu injekce :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
521
22.7.13 17:06

Je Móňó to testujeme stejně a já si taky teď pichala injekce tak snad to zabere :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.