Zkušenost léto Emiráty s 9měsíčním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MiruMac
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 31.05.19 22:15
Zkušenost léto Emiráty s 9měsíčním

Dobrý večer, ahoj. :mavam:

Chci se zeptat, zda jste někdo byl V LÉTĚ s dítětem do 1 roku na dovolené v Emirátech. Jde mi o to, jak snášelo horko. Prozatím pouze přemýšlíme diskutujeme, ve středu budeme probírat i s pediatrem.
Poprosím aby mi tu někdo nepsal,,to já bych teda nejel/a.. Opravdu poprosím o odpověď jen ty, kteří mají zkušenost. Moc děkuju. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
klenice
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 31.05.19 22:24

Byla jsem se starsim v SAE a drive, nez v lete. Nerozmlouvam ti to, ale ani ted bych tam v lete se svym 5ti letym nejela a to se cestovani nebranim. Strasna vedra a hlavne opravdu velke teplotni soky zpusobene klimatizaci a prechody vedro/klima. V centralnich budovach byva vyklimovano na 24-26' a kdyz jsou venku 40, tak si ani nechci predstavit, co to dela s dospelym. Opravdu to hodne zvaz. :mavam:

MiruMac
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 31.05.19 22:28

@klenice Díky. :)

radulaur
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 31.05.19 22:41

Ahoj v létě bych nejela do emirátů asi sama… byla jsem tam s přítelem co tam pracoval, ty vedra fakt k padnutí… do emirátů v zimě / z jara to je krásně i na koupání… pokud moře v létě s prvkem, volilaxh bych Řecko, Španělsko..

P4ja
Extra třída :D 10166 příspěvků 31.05.19 22:49

Kamarádka tam žila a vždy doporučovala zimu a nebo jaro. Náš od letní dovolené odrazovala a to jsme byli ještě sami. Tak předpokládám, že s takhle malým prckem by to nedoporučila vůbec. :nevim:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30752 příspěvků 31.05.19 23:04

V létě je v SAE tepelná pohoda kremační pece.

Markéta80
Hvězda diskuse 45295 příspěvků 31.05.19 23:26
@Burj Chalifa píše:
V létě je v SAE tepelná pohoda kremační pece.
:mrgreen: :mrgreen: to zní jako super dovolená :mrgreen:
elinka90
Závislačka 2737 příspěvků 1 inzerát 01.06.19 06:03

Osobni zkusenost nemam, ale cetla jsem knihu podle skutecne udalosti a tam psala siposavatelka, ze pres leto vetsina lidi odjizdi z rozpalech mest a ten kdo zustava, tak cely den nevyleze z domu az vecer

MiruMac
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 01.06.19 06:58

@elinka90 Tak já si myslim, vedro je tam šílený, ale tohle už je asi extrém. Rodiče manžela tam standartně v létě jezdí a nic jako kremační pec nebo peklo teda nepoisujou :lol: Četla jsem i pár příspěvků kde byli s i dětma a v pohodě, chtěla jsem osobní zkušenost. Né knihy a domněnky. :lol:

Terez001
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 01.06.19 06:59

Byli jsme v Dubaji ke konci v května, sami s manželem. A litovali jsme, že jsme nejeli o měsíc dřív! Výlet na 2 h byl za trest, já omdivala vedrem, bylo asi 40! Už bych jela jiný měsíc, ne tak s malým dítětem, to si nedovedu představit 8o a nechápala jsem ženy v těch habitech, to muselo být peklo pro ne, navíc v černých :( jo a moře mělo 31 st. A jak tu někdo píše, klima šílená, vsude mi to přišlo jako obrovský šok, byla mi dost vždycky zima, pak do toho vedra.. Oni jsou nejspíš zvykli :?

MiruMac
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 01.06.19 07:12

@Terez001 Já tam taky byla. Vedro bylo to jo, ale já to snášela uplně v pohodě. Samozřejmě něco jinýho to je s tim dítětem, proto jsem právě psala zda nemá někdo osobní zkušenost no.

Xmichaelah
Kecalka 354 příspěvků 01.06.19 07:17

My v lete byli. Bylo to paradni, ale diky klime a teplotnim prechodum jsme prijeli nemocni. S mimcem bych to neriskovala. V te dobe jsem byla bezdetna a litovala jsem vsechny maly deti, ktery tam byly… zima a jaro naprosto super. Ale to leto bych si s takhle malym mimcem fakt rozmyslela

MiruMac
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 01.06.19 07:22

@Xmichaelah Jako nejsem pitomá, já jsem taky spíš proti než pro. Jen jsem chtěla slyšet něco od někoho kdo tam s dítětem vůbec v létě byl. Necháme si to nejspíš na jarní ptázdniny. :palec:

MP Krista
Kecalka 401 příspěvků 01.06.19 08:05
@MiruMac píše:
@Xmichaelah Jako nejsem pitomá, já jsem taky spíš proti než pro. Jen jsem chtěla slyšet něco od někoho kdo tam s dítětem vůbec v létě byl. Necháme si to nejspíš na jarní ptázdniny. :palec:
Tou první větou bych si nebyla tak zcela jistá. Obecně cestování s dítětem do tří let věku mimo evropské klima je hazardovani s jeho zdravím.
MiruMac
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 01.06.19 08:10

@MP Krista Nápodobně mladá pani, četla jste příspěvek? Pokud ano, vůbec nerozumim tomu proč tady komentujete, nejsem na tohle zvědavá. Máte odlišnej názor, ale v tuhle chvíli se vás na něj nikdo neptal. Hezký den.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama