Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Prosím vas, řeším ted kazdy den dilema jake domu pořídit ksiry pro naše 18ti měsíční dvojčata. Našla jsem ksiry Tobi ale na netu je snad jen jeden obchod co je prodává… Mate prosím nějakou dobrou zkušenost a tip? Rada bych kdyby vodici šňůrka byla dlouha minimalne 80-90cm…
![]()
Vypadají dobře. Ale našla jsem dost podobných, někdo šikovný ti je udělá na míru. Já mám do kočárku canpol babies a je k nim i vodítko, ale podle mě dost krátké. Kdybych chtěla vodit, ušila bych si svoje.
Zrovna včera jsem je objednala uz z netu. Divala jsem se i na ty canpol babies ale přišly mi fakt krátké no
takze budu doufat ze budem spokojeni
děkuji za názor
![]()
@Nikisenka Ahoj, napiš prosím, jak jste s těmito kšírami spokojení. Taky uvažuju o koupi pro 16 měsíční dvojčata. Díky a přeji pohodové procházky ![]()
@jitkape Ano napisu, zitra nebo pozítří by uz mely konecne dorazit
Takze az vyzkousime napisu recenzi
![]()