Zlaté Hory a co vidět v okolí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
224
7.7.22 14:48

Zlaté Hory a co vidět v okolí

Hezký odpoledne budeme ubytování ve zlatých Horách v Jeseníku. Určitě navštívíme Rejvíz, poštovní stolu, těžbu zlata, i v Jeseníku je i muzeum lega a zajedeme na praděd. Chceme navštívit polsko, který je kousek od hranic. Stojí něco v Polsku za vidění? A co dál navštívit teda v Polsku a Jeseníku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.7.22 14:58

@Lilale Faunapark Lipová Lázně - mají tam lemury, papoušky, tygra a spoustu dalších zvířátek. Dále v Priesnitzových lázních Jeseník je balneopark s léčivými prameny, ve kterých si můžete smočit nohy. Jsou tam i dětská hřiště. Dále můžete navštívit Ranč Orel v České Vsi - je tam možnost jízdy na koních, wellness, koupání nebo zapůjčení koloběžek. Glucholazy je lázeňské město s historickým centrem, v okolí je možné vyjít si na horskou túru - okolí Góry Parkowe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22195
7.7.22 15:06

@Lilale Urcite si zajedte na zamek Moszna. Pruvodce si v cestine stahnete do mobilu.
Moc krasny zamek, park a dobre jidlo v zamecke restauraci. Pro deti i fabryka robotu par metru od zamku.
https://mosznazamek.pl/en/
http://www.fabrykarobotow.com.pl/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
7.7.22 15:39

@Jana Martinková děkuji zapomněla jsem zmínit Jeseník město. Na ty glugolazy jsem dívala a stojí to fakt za to?? Vypadá to pěkně, ale jen abyste nebyli zklamání. A je v Polsku pořád levnejsi? Jinak máš super tipů to si zápisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.7.22 17:53

@Lilale Nemáš zač. Osobně jsem v Glucholazech nebyla na prohlídce města, tak nemůžu posoudit. Byla jsem tam jen nakupovat, ale už je to pár let zpátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat