Zlomený prst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

BlackMoon
Stálice 70 příspěvků 18.12.14 17:18

@j.a.n.i1 Jj, já jsem mmt. na neschopence, protože 1) jezdím do práce autem a neodřídila bych to a 2) pracuji rukama…
Jak vtipně poznamenal jeden známý - která hospodyňka by to před vánocema nebrala?! Naklidí si, napeče… HAHA!

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61233 příspěvků 3 inzeráty 18.12.14 17:27

@BlackMoon Jo, já souhlasím s tím, že ruka je víc omezující než noha, ale má pravdu i @majki.r že je důležité to brát maximálně pozitivně.

Nikola1992radek
Povídálka 12 příspěvků 13.03.18 18:51
Prst prostřednícek

Chtela bych se zeptat jak poznám zlomeninu mam to natekly hejbu snim ale nemůžu dát pěst a natáhnout jinak hybu

morinka7
Kelišová 6106 příspěvků 13.03.18 19:18

@Nikola1992radek
Co zkusit doktora a rentgen? Zlomenina lze u ruky blbě poznat… Já měla zlomený prostředníček a myslela jsem že je jen pohmožděný ;) Měla jsme to oteklé a hnula jsem s ním jen velmi málo.

blumen
Hvězda diskuse 41557 příspěvků 13.03.18 19:44

@Nikola1992radek zlomeny to muze byt. Rozhodne to rentgen. Ja mela zlomene zapesti a normalne jsem s nim hybala, jen to pri okraji bolelo.

novakova.t
Závislačka 2835 příspěvků 13.03.18 19:44
@Nikola1992radek píše:
Chtela bych se zeptat jak poznám zlomeninu mam to natekly hejbu snim ale nemůžu dát pěst a natáhnout jinak hybu

Vydělá bych to ze to mas nastiple..

Nikola1992radek
Povídálka 12 příspěvků 13.03.18 19:56
Hm

Tak snad doktor mne veme nemam zadny doklady

mroe
Extra třída :D 14015 příspěvků 13.03.18 23:10
@Nikola1992radek píše:
Tak snad doktor mne veme nemam zadny doklady

Pokud nemas kartu pojisteni, tak nejspis ne, zivot ohrozujici to nejspis neni. Proc nekdo nema doklady, ani nahradni?

Nikola1992radek
Povídálka 12 příspěvků 14.03.18 01:38

Mne se delaji doklady až za tyden budou

mroe
Extra třída :D 14015 příspěvků 14.03.18 08:16

Tak mas nejake nahradni, ne?

Nikola1992radek
Povídálka 12 příspěvků 14.03.18 15:48

To prave nemam ale spis vypada narazeny mam ten prst zeleny a uz neboli

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tři tipy, jak nosit overal. Hodí se i pro baculky

Skvělý a praktický kousek, který v sobě spojuje top i kalhoty, se hodí do... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama