Zamlklé těhotenství- je ještě šance?

Anonymní
25.8.21 09:21

Zmalkle těhotenství- je ještě šance?

Dobrý den všem,
Prosím, jestli jste se někdo setkal s tímto. Včera jsem byla na kontrole a dle UZ jsem 7+2.
Ve zprávě mám že v dutině GSD o pr. 28mm -odp. 7+2, embryon.pol. nevidim. CD prázdné.
Stalo se někomu, že se pak najednou mimčo objevilo? Nebo mám počítat se zamlklym tehu? V pondělí jdu na kontrolní ultrazvuk.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.8.21 09:35

Ja tě asi nepotěším svojí zkušeností, ale v 7+4 jsem měla prázdnou dutinku a se závěrem afetalní vejce jsem to ukončila chemicky. U mě teda dutinka byla menší (moc nerostla) a HCG taky nestoupalo úplně jak by mělo, ikdyž to bylo tak na hraně. Co ti k tomu řekla doktorka? A jak ti stoupá HCG?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 09:37
@Anonymní píše:
Ja tě asi nepotěším svojí zkušeností, ale v 7+4 jsem měla prázdnou dutinku a se závěrem afetalní vejce jsem to ukončila chemicky. U mě teda dutinka byla menší (moc nerostla) a HCG taky nestoupalo úplně jak by mělo, ikdyž to bylo tak na hraně. Co ti k tomu řekla doktorka? A jak ti stoupá HCG?

HCG mi nebrala. V pondělí jdu na uz do nemocnice, protože má doktorka má dovolenou. Jakože ti to ukončili lekama? To jde bez revize?

• Citovat
  • Nahlásit
626
25.8.21 09:51

S podobným nálezem jsem šla na revizi. A to mě nechala Dr. sama od sebe čekat až do 9+1 tt, kdyby náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
25.8.21 09:53

Málokdy se povede, že se zamlklé těhotenství nepotvrdí, když velikost odpovídá správnému týdnu, přijde mi, že ty kontrolní ultrazvuky se dělají spíš pro pocit těhotný, že se tomu dala ještě šance, než že by tomu doktoři opravdu věřili, spíš bych počítala s tou horší variantou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 09:53
@PETRAKIM píše:
S podobným nálezem jsem šla na revizi. A to mě nechala Dr. sama od sebe čekat až do 9+1 tt, kdyby náhodou.

Takže budí počítat s tou horší variantou 😭. Nedá se nic asi dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
18494
25.8.21 10:13

Spíš bych počítala s koncem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 10:18
@Anonymní píše:
HCG mi nebrala. V pondělí jdu na uz do nemocnice, protože má doktorka má dovolenou. Jakože ti to ukončili lekama? To jde bez revize?

V nemocnici budou mít asi lepší ultrazvuk takže to je dobře, třeba ti i naberou HCG. Ano ukončili jsme to lékama, doktor mi to doporučil že je to šetrnější než revize a budeme se moct dřív znovu snažit. Samozřejmě tam jsou ale i rizika. Jo a zaplatila jsem si to.

• Citovat
  • Nahlásit
217
25.8.21 12:25

Nemohla být později ovulace? Byla jsi na ultrazvuku teď poprvé? Kdy ti vyšel pozitivní test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 13:28
@Daisyy1995 píše:
Nemohla být později ovulace? Byla jsi na ultrazvuku teď poprvé? Kdy ti vyšel pozitivní test?

Ano, byla jsem poprvé na ultrazvuku. Test jsem si dělala 27.7. a byl negativní a pak 2.8. a to byl pozitivní.

• Citovat
  • Nahlásit
217
25.8.21 14:11
@Anonymní píše:
Ano, byla jsem poprvé na ultrazvuku. Test jsem si dělala 27.7. a byl negativní a pak 2.8. a to byl pozitivní.

To už je dlouho, takže to bohužel taky vidím na konec. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.8.21 09:44

Poprvé jsem diagnózu ZT slyšela v 9. týdnu ve chvíli, kdy už jsem špinila. Po 2 měsících jsem znovu otěhotněla, ale na kontrole v 7+1 mi opět Dr oznámil, že se jedná o ZT. Objednala jsem se na genetiku a druhý den ráno jela do nemocnice. Po vyšetření mi Dr gratulovala s tím, že vidí i srdíčko. A teď už je to 15měsíční chlapák. Nechci Ti dávat plané naděje, ale i toto se může stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.21 09:58
@Lucik67 píše:
Poprvé jsem diagnózu ZT slyšela v 9. týdnu ve chvíli, kdy už jsem špinila. Po 2 měsících jsem znovu otěhotněla, ale na kontrole v 7+1 mi opět Dr oznámil, že se jedná o ZT. Objednala jsem se na genetiku a druhý den ráno jela do nemocnice. Po vyšetření mi Dr gratulovala s tím, že vidí i srdíčko. A teď už je to 15měsíční chlapák. Nechci Ti dávat plané naděje, ale i toto se může stát.

Dekuji za tvoji odpověď. Já si naděje nedávám, ale přeci jen malá jiskřička tam je.
Nejsem si totiž jistá poslední menstruaci. Měla jsem toho hodně v práci a doma a nějak jsem vypustila poslední termín měsíčku. Tak i toto v mém případě hraje roli. Ale právě, že mi lékařka říkala, že ani mimčo nevidí, jen prázdný prostor. Tak i to asi hraje velkou roli 😞

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat