Změna antikoncepce a tmavý výtok

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 14:52

Změna antikoncepce a tmavý výtok

Dobrý změnila jsem antikoncepci. Začala jsem ji brát hned po dobrání staré bez pauzy. Za týden to bude první plato a mám dostat menzes. Dneska ve škole jsem šla na záchod a měla jsem hnědý výtok jak kdybych to měla dostat. Je něco špatně? Mám zavolat dr? Může to znamenat že mi antikoncepce nesedí a nefunguje, nebo to je normální. Prosím o radu stalo se mi to poprvé děkuji :(

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
14.1.22 17:05

Ahoj, při změně HAK se v prvních třech měsících může objevit špinění nebo lehčí krvácení. Je to tím, že si tělo zvyká na novou dávku hormonů. Ochrana by neměla být narušená, pokud pilulky bereš jak máš (v přibližně stejnou dobu, nevyechalas, žádný průjrm/zvracení do pár hodin po užizí, nebereš léky, co by účinnost ovlivnily…).
Kdyby se ti to ale nezdálo, nebo špinění trvalo příliš dlouho, tak si na gyndu pro jistotu zavolej, ať nestresuješ :D :)

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat