Zmizení ducha po limitu na testu

Anonymní
7.7.20 12:41

Zmizení ducha po limitu na testu

Jsem 19 dní od poslední ovulace, sex byl sice přerušovaný a 4 dny před ní, ale chtěla jsem si udělat test, v limitu bílo, po limitu, když jsem to dost zkoumala jsem viděla mini ducha, ale nejsem si jistá jestli to nebyla ryska, nebo blázním :D barvou si na 100% nejsem jistá. Teď už to jsou 3 hodiny od udělání testu a to co se objevilo po limitu opět zmizelo, jako to mám interpretovat? Neměla bych tak dlouho po ovulaci už normální čárku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26408
7.7.20 12:42

Po limitu už test není průkazný :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 12:47
@Russet píše:
Po limitu už test není průkazný :zed:

Jsem právě četla o hodně případech kdy čárka po limitu těhotenství znamenala

• Nahlásit
  • Citovat
3707
7.7.20 12:51
@Anonymní píše:

Jezis ty jsi zadnou carku nemela… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26408
7.7.20 12:53
@Anonymní píše:

Tak asi v pohádce. Hele, počkej, až nedostaneš MS. To už by měla být dálnice. Ne dušíci. Jestli chceš dítě, měla bys mít styk tak jednou za dva až tři dny a jednou se určitě strefíš blíž ovulaci.

A na příbaláku se se snad píše - neodečítat po limitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
7.7.20 12:55

Pokud jsi tehotna, mela bys zretelne 2 carky, zadna mizejici druha carka tehotenstvi neznamena :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 13:17
@Russet píše:
Tak asi v pohádce. Hele, počkej, až nedostaneš MS. To už by měla být dálnice. Ne dušíci. Jestli chceš dítě, měla bys mít styk tak jednou za dva až tři dny a jednou se určitě strefíš blíž ovulaci.A na příbaláku se se snad píše - neodečítat po limitu.

Menstruaci jsem měla, ale beru antikoncepci, tak jsem se chtěla ujistit :)

• Nahlásit
  • Citovat
55
7.7.20 13:21

Před prvním těhotenstvím jsem byla taky hrozná, testovala jsem před MS klidně i 3× za den, pak jsem byla zklamaná, když se dostavila (fakt jsem byla magůrek dost). Ale těhotenství nakonec nevyšlo, to mě trochu vyléčilo. Druhé jsem testovala 4 dny zpoždění a krásné dvě čárky…taky nevyšlo. A u třetího mi vůbec nějaký zpoždění nedošlo a testovala až po 14 dnech zpoždění a to už jsem donosila…ale nikdy jsem neměla mizejícího ducha. Buď tam duch byl a časem sílil a nebo tam prostě nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14565
7.7.20 13:22
@Anonymní píše:
Menstruaci jsem měla, ale beru antikoncepci, tak jsem se chtěla ujistit :)
Čím dál lepší. :mrgreen: S antikoncepcí žádnou ovulaci nemáš (pokud ji bereš správně…), s probíhající menstruací je mizivá šance, že jsi těhotná. A za 23 dní po styku už bys měla čáry, že bys je nepřehlídla. Věnuj se něčemu jinému. :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 13:37
@Litta píše: Čím dál lepší. :mrgreen: S antikoncepcí žádnou ovulaci nemáš (pokud ji bereš správně…), s probíhající menstruací je mizivá šance, že jsi těhotná. A za 23 dní po styku už bys měla čáry, že bys je nepřehlídla. Věnuj se něčemu jinému. :pankac:

Já jsem hrozně opatrná, ten cyklus před tím jsem si nebyla jistá, zda jsem si prášek vzala ve 3. týdnu protože jsem si brala ze záložního plata kdy nejedu podle dní, neměla jsem spočítané prášky, takže jsem si nemohla ověřit zda jsem si vzala. Léčím se s OCD a tak je to dost složitý, když si nemůžu na 100% ověřit že jsem prášek měla. Do budoucna plánuju tělísko nebo jinou antikoncepci která není závislá na tom, jak dobře je užívaná, abych měla menší stresy.

• Nahlásit
  • Citovat
14565
7.7.20 13:42
@Anonymní píše:
Já jsem hrozně opatrná, ten cyklus před tím jsem si nebyla jistá, zda jsem si prášek vzala ve 3. týdnu protože jsem si brala ze záložního plata kdy nejedu podle dní, neměla jsem spočítané prášky, takže jsem si nemohla ověřit zda jsem si vzala. Léčím se s OCD a tak je to dost složitý, když si nemůžu na 100% ověřit že jsem prášek měla. Do budoucna plánuju tělísko nebo jinou antikoncepci která není závislá na tom, jak dobře je užívaná, abych měla menší stresy.

Chápu, kamarádka to má podobně… Nemáte to lehké, holky. Tělísko zas má svoje rizika, je třeba to dobře zvážit. Možná k té HA přidejte kondom, že bys mohla být klidnější. A ideálně mít partnera, se kterým by se to případně zvládlo, ale nevím, kolik ti je a jaké máš důvody pro obavy. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12887
7.7.20 14:35

Bereš ha, ms byla, na testu nic. Tehotna nejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
7.7.20 15:04

Myslím, že tady v tomto případě bude nejlepší antikoncepce sexuální abstinence :-D bereš prášky, přerušujete a ty si hlídáš ovulaci, kterou nemáš :-D a smýšlíš si duchy na testu po limitu. Holka to je na psychologa. Já chápu, že tady každá druhá otěhotní přes antikoncepci, ale neboj, je to fikce. Já prášky snad 15 let brala a občas nějaký omylem vynechala a obě děti mám až po vysazení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26408
7.7.20 17:15
@Anonymní píše:
Menstruaci jsem měla, ale beru antikoncepci, tak jsem se chtěla ujistit :)

Tak to ale nemáš ovulaci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 21:02
@Kaileee píše:
Jezis ty jsi zadnou carku nemela… :roll:

Tak tedy ducha, ale co jsem koukala na diskuze tak prý i duch něco znamená. Nemyslím si že bych byla těhotná, proto se divím.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama