Zoufalá samota

Anonymní
26.5.17 21:30

Zoufalá samota

Ahoj všem,

budu prosím psát anonymně, pokud nevadí. Nevím, jak jinak výstižněji popsat mou situaci, do které sem se určitě i vlastní vinou dostala.
Jsme s manželem letos 9let, máme dvě krásné, zdravé děti, krásný velký byt, chalupu, nové auto, dá se říct, že by nám nemělo nic chybět… po majetkové stránce a finančně nám asi vážně nic nechybí… ale chybí mě… a to MUŽ!
Už nějakou dobu se to děje, ale asi jsem tomu nepřikládala váhu a věnovala se dětem, radovala se z jejich úspěchů, trávila čas s nimi a dostalo se to až do nynější fáze.
Manžel pracuje, vydělá dost peněz, většinu jich mi i dá, nemám si na co stěžovat, zdálo by se.
Stoprocentně manžel nemá jinou ženskou, nek*rví se, apod. to není předmětem problému.
Miluje hry na PC a doma na PC tráví veškerý čas, o děti se stará, je s nimi, to vše ok.

Problémem je, že já už pro něj nejspíš nejsem žena. Mám pocit, že už mě jako ženu nevidí, nebere. Líčím se, jsem po dvou dětech můžu říct, kočka i docela, nesmrdím :-D, mám pěkné vlasy, nehty, chlapům se líbím :oops:
Cítím z manžela, že už pro něj nejsem atraktivní, nebo nevím jak to říct.
Sex máme zhruba jednou za tři týdny a to ještě prapodivný. 8o :,(
To, že manžel není na nějaké mazlení jsem věděla, to jsem poznala hned v začátcích, haha. Rád zkouší nové věci, plácne po zadku, aj. nechci to tu dopodrobna vypisovat :jazyk: ale chápete..
I když se během sexu např. líbáme, je to všechno hrozně hrubé, drsné, neosobní, takové strašně zvláštní. :? Úplně se vytratila veškerá něha, vášeň..
Problém je ten, že mě se ten jeho hrubý, strohý styl asi „přejedl“ a chybí mi..ale šíleně mi chybí běžné doteky. Šílím z toho, že se mě nikdo nedotkne, nikdo mi nedá pusu, nevezme mě za ruku, nikdy! Když dám pusu já, dá mi ji i on, ale sám od sebe nikdy. Nikdy nepřijde aby mě sám políbil. Nesahá na mě vůbec.
Když se vrátím zpět k sexu, maximum je že mě chytne za pas, ať jsem nahoře, zezadu, jakkoli. Je to šílené.
Jsem ve stavu, kdy se to nedá vydržet.. můžu bulet, říkala jsem mu to, nic, žádná změna, prý nejsme puberťáci.!!
Usínáme každý na své půlce postele, nejlépe zády k sobě, každý den!! :think: Kolikrát bulím do polštáře a je mi tak hrozně smutno, ta šílená samota. Kdybych se, už jako několikrát, pokusila přiblížit, poprosit aby mě obejmul, slyším jako živě, jeho vzdychnutí jak je hrozně otrávený, jelikož ho nenechám spát. Šílím po tom, aby mě chlap obejmul, líbal mě (já už to snad ani neumím :,( :,( ), aby mě někdo pohladil, přitulil se, takovéto, že cítíte že sám za Vámi přijde.
Možná to pramení i z toho částečně, že ani jeho se doma takto nijak nedotýkali, nemazlili, nepusinkovali, bylo jich víc sourozenců a nemá s rodiči takové „rodičovské“ vztahy, důvěrné. Nevím, zda to může být i tím, nic jiného mě nenapadá.

Nevím co s tím, nevím jak to změnit.. jen jsem se spíš potřebovala vypsat a svěřit se.

No, děkuji za vyslechnutí.

Ptát se, ať mi poradíte, je zbytečné, takhle totiž nežije nikdo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

396
26.5.17 21:54

On to opravdu neumí a vlastně ani neví, co chceš. Jeho jediná snaha o kontakt je spojená se sexem.To mají většinou deprivanti.
Tohle by si měly uvědomit všechny matky pyšné na to, že děti od narození nebo od půl roku spí samy v pokojíčku a neotravují. Přítulnost a mazlení se totiž musí člověk naučit, jinak mu příslušná část mozku zodpovědná za tyto emoce zakrní.
A pak neumějí nic jiného, než sex, ale ne se přitulit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
26.5.17 21:55

Vycházela bych z toho, co ti vadí. To, že takhle nežije nikdo, jsou keci. Přečti si tady diskuze, jak manžel podvádí, bije, jak tady holky nemůžou mít děti… Jestli je tohle jediná vada na Vašem vztahu, tak zapracuj. Buď bych si s ním v klidu promluvila, že ti to hrozně chybí a nebo bych to zakomponovala do milování. Píšeš, že manžel rád zkouší nové věci.. Tak co mu prostě ukázat co se ti líbí, jak se tě má dotýkat, třeba formou hry.. Víš, ono je těžké ho naučit citovosti, jestliže jí v rodině moc neměl a jestli to chceš řešit až po devíti letech. Já to mám opačně, manžel je dost citový a pořád by mě ohrabával a já na to moc nejsem, tedy né, že bych byla frigidní, ale na přílišné ňuchmání mě neužije, a to manžela fakt miluju a v milování se dovedu odvázat.. Každý je holt jiný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
26.5.17 21:57

No páni :( :hug: úplně bych vás obejmula. Jinak já radu na tohle nemám… Všude píší to stejné… Poradna, psycholog, odejít, zůstat, víc se věnovat sama sobě… :nevim: tohle je těžká situace :( já bych to nevydržela ani rok :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.17 21:58

Zila jsem tak, rozvadim se.ale k tomu me jeste „nezivil“.neni to nic, co bych nekomu radila, ja sama s tim porad srovnana uplne nejsem (hl. kvuli diteti),ale musela jsem z toho utect a uz tak mam po 7mi letech sebevedomi jinde, nez driv :(.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.17 22:03

Čau, buď klidna,, uplne te chapu,, mam doma nemlich to same,, akorat, ze uz jsem si zvykla :lol:,,, sedi dokonce pocet deti, chalupa i auto, dokonce mame spolecne zajmy,, hudba, sport,,zijeme proste vedle sebe,,, a i ta frekvence prapodivneho sexu,, hezky jsi to napsala,, myslim, zeje potreba se na to podivat prakticky,, muze byt hur,, my dokonce spime uplne oddelene,, navzajem se nesneseme???? :lol: :lol: :lol:,, ja uz z toho mam legraci,, casem ti to bude fuk,, jeste jsem si myslela ze by bylo ok,, nekam vypadnout bez deti,,, mame pubertaka a devitimesicni mimino,, dřu na sobe jako blazen… a milence si porizovat fakt nebudu,,, kazdej chlap navic je komplikace,,, :lolJsme spolu 14 let,, Idealy v pudeli a drzime se 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.17 22:03

To, že tu píší o násilí ve vztahu, nezaměstnanosti, manžel gambler, to je šílené, smutné, nepředstavitelné. Chápu, že mé „úchylné ohrabávání“ je proti tomu prd, to beru :)
Ale ženský, ono fakt, i když se vítáme třeba po 3dnech, co je v práci, a on Vám fakt nedá ani tu pusu při příjezdu, stále musím já 8o

• Nahlásit
  • Citovat
272
26.5.17 22:06

A neni to gay. asi je to nepravdepodobne. ale ja pred casem chodila s jednim. a ten se nikdy netulil, nemazlil. nic mel svuj prostor atp. a nakonec se z nej vyklubal gay

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
26.5.17 22:24
@Anonymní píše: Čau, buď klidna,, uplne te chapu,, mam doma nemlich to same,, akorat, ze uz jsem si zvykla :lol:,,, sedi dokonce pocet deti, chalupa i auto, dokonce mame spolecne zajmy,, hudba, sport,,zijeme proste vedle sebe,,, a i ta frekvence prapodivneho sexu,, hezky jsi to napsala,, myslim, zeje potreba se na to podivat prakticky,, muze byt hur,, my dokonce spime uplne oddelene,, navzajem se nesneseme???? :lol: :lol: :lol:,, ja uz z toho mam legraci,, casem ti to bude fuk,, jeste jsem si myslela ze by bylo ok,, nekam vypadnout bez deti,,, mame pubertaka a devitimesicni mimino,, dřu na sobe jako blazen… a milence si porizovat fakt nebudu,,, kazdej chlap navic je komplikace,,, :lolJsme spolu 14 let,, Idealy v pudeli a drzime se 8)

Nooo, tak to je teda hodně velký psycho :potlesk: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.17 22:25
@amylon píše:
On to opravdu neumí a vlastně ani neví, co chceš. Jeho jediná snaha o kontakt je spojená se sexem.To mají většinou deprivanti.
Tohle by si měly uvědomit všechny matky pyšné na to, že děti od narození nebo od půl roku spí samy v pokojíčku a neotravují. Přítulnost a mazlení se totiž musí člověk naučit, jinak mu příslušná část mozku zodpovědná za tyto emoce zakrní.
A pak neumějí nic jiného, než sex, ale ne se přitulit.

Nesouhlasim. Mam to úplně stejne, ale jde to z me strany - jsem žena. Jen stručně, pisi z mobilu, nechce se mi datlit. Opravdu v tomhle postavení je chlap, muj manžel. Tulit se umím, na začátku to bylo zcela jiné. Byli jsme i od sebe chvíli a zase to šlo s někým jiným. Byl návrat u nas a opět to spadlo do háje. U me je to třeba z toho důvodu, ze jsem u něj neustále s něčím nespokojena a pak nemam vůbec chuť k žádným intimnostem a odjakživa umím byt sama se sebou a vyhovuje mi to - fakt ze to je asi dane. A on je právě opak navíc, neumí byt sám. Proste mne duševně neuspokojuje až spis frustruje pak tam nemůžu dat to intimno. Jen jednou za čas, tak jak u vás. Ale ani nemam čas ani chuť na nějaké objimani apod. Touzim po člověku se kterým si budu duševně rozumět, s muzem máme jen stejné záliby, to je to poslední co nás drží. Taky uz na to kašlu a prestavam to řešit, ale muzu fungovat, narozdil od Tebe, bez těch intimností, ale zase me drtí něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.17 22:38
@Anonymní píše: Čau, buď klidna,, uplne te chapu,, mam doma nemlich to same,, akorat, ze uz jsem si zvykla :lol:,,, sedi dokonce pocet deti, chalupa i auto, dokonce mame spolecne zajmy,, hudba, sport,,zijeme proste vedle sebe,,, a i ta frekvence prapodivneho sexu,, hezky jsi to napsala,, myslim, zeje potreba se na to podivat prakticky,, muze byt hur,, my dokonce spime uplne oddelene,, navzajem se nesneseme???? :lol: :lol: :lol:,, ja uz z toho mam legraci,, casem ti to bude fuk,, jeste jsem si myslela ze by bylo ok,, nekam vypadnout bez deti,,, mame pubertaka a devitimesicni mimino,, dřu na sobe jako blazen… a milence si porizovat fakt nebudu,,, kazdej chlap navic je komplikace,,, :lolJsme spolu 14 let,, Idealy v pudeli a drzime se 8)

Docela příjemné zjistit, že nejsem na světě úplně jediná nuceně frigida :P

• Nahlásit
  • Citovat
pohledmuze
26.5.17 22:39

Co na to rict, malokdo ma to stesti a je v zivote spokojen po vsech strankach. Zakladatelka tu loterii proste nevyhrala. :think: Ale mohlo by byt hure.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.5.17 22:52
@Manuelan píše:
Nooo, tak to je teda hodně velký psycho :potlesk: 8o
… A proč jako?? Mam v životě jine priority než se zaobirat tim kolikrat mi šahnul na zadek a jestli mam sex 10× do mesice,, proste to vyšumělo a jede se dal..
  • Nahlásit
  • Citovat
14731
26.5.17 22:58

Madona a ku.rva?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 23:57

Byla jsem v podobném vztahu a měla podobný problém. Bejvalej nebyl moc na doteky a projevy lásky, natož na nějaké objetí. Sex trval tak pět minut i s tím, že mi udělal rukou a bylo to divný. A já prostě potřebuji ty projevy citů a pozornosti, takže o milence jsem neměla nouze.

Skončilo to tak, že jsem se s ním rozešla. Byli jsme spolu osm let.

Někdo si zvykne, ale ty jsi evidentně nešťastná. Máš možnosti

1. Zvykneš si na to a budeš jen máma, co má muže parťáka, ale né láskyplného milence.
  2. Najdeš si milence.
  3. Vztah rozpustíte.

Vzhledem k tomu, že máš děti, asi bych volila druhou možnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama